خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » گزينش نيروي انسانسي فرهنگيان تغييرخواد يافت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۸

 کد خبر: 2632
 17 بازدید
 دیدگاه‌ها برای گزينش نيروي انسانسي فرهنگيان تغييرخواد يافت بسته هستند

گزينش نيروي انسانسي فرهنگيان تغييرخواد يافت

 بجنورد-ایرنا- معاون اجرایی هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از باز مهندسی نحوه گزینش نیروی انسانی خبر داد. به گزارش  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، ‘سیدعلی طالبی’ در آیین تودیع و معارفه مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان شمالی بر اصلاح روش ها در گزینش بر اساس سند تحول […]

گزينش نيروي انسانسي فرهنگيان تغييرخواد يافت

 بجنورد-ایرنا- معاون اجرایی هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از باز مهندسی نحوه گزینش نیروی انسانی خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، ‘سیدعلی طالبی’ در آیین تودیع و معارفه مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش خراسان شمالی بر اصلاح روش ها در گزینش بر اساس سند تحول بنیادین تاکید کرد.
وی به فرمایشات رهبری در زمینه گزینش اشاره کرد و افزود: بر اساس سیاست های وزیر آموزش و پرورش اصلاح روش های جذب گزینش نیروی انسانی در دستور کار قرار دارد.
وی گفت: علاوه بر تعهد و تخصص شایستگی نیز باید جزء ابعاد وجودی نیروهای آموزش و پرورش قرار گیرد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز بر نقش و جایگاه گزینش تاکید کرد و گفت: نیروی انسانی خوب مشکلات را هموار می کند و در صورت ضعف آسیب های جدی متوجه آموزش و پرورش خواهد بود.
‘سیدمحمد لنگری’ افزود: در معیارهای مورد ارزیابی گزینش علاوه بر مسائل ارزشی، اخلاقی باید به نقش و جایگاه توانمندی فرد هم توجه شود.
وی گفت: توجه به گزینش یک اصل است و قضاوت کردن کار سخت و طاقت فرساست.
در این آیین از زحمات ‘علی محبان’ تجلیل و ‘علی عاقل’ نیز به عنوان مدیر هسته گزینش اداره آموزش و پرورش خراسان شمالی معرفی شد.ک/1


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *