خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از ۶ ماه به ۹ ماه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۲

 کد خبر: 2692
 8 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از ۶ ماه به ۹ ماه بسته هستند

ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از ۶ ماه به ۹ ماه

ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از ۶ ماه به ۹ ماه خبرگزاری تسنیم: مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌بخشنامه افزایش مرخصی زایمان زنان فرهنگی از ۶ ماه به ۹ ماه ابلاغ شد. منصور مجاوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی  از ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان از 6 ماه […]

ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از ۶ ماه به ۹ ماه

معلم

ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از ۶ ماه به ۹ ماه

خبرگزاری تسنیم: مشاور اجرایی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌بخشنامه افزایش مرخصی زایمان زنان فرهنگی از ۶ ماه به ۹ ماه ابلاغ شد.

منصور مجاوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی  از ابلاغ بخشنامه افزایش مرخصی زایمان از 6 ماه به 9 ماه توسط معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خبر داد.

در بخشنامه افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان از 6 ماه به 9 ماه که از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش صادر شده، آمده است: پیرو بخشنامه شماره 710/37 مورخ 1386/6/6 ، تصویر مصوبه شماره 55/19961 مورخ 1392/4/4 مجلس شورای اسلامی و تصویب نامه شماره 92091/ت 46527 هـ مورخ 1392/4/19 هیات محترم وزیران مربوط به قانون اصلاح قوانین تنظیم جمعیت و خانواده، موضوع افزایش مدت مرخصی زایمان از 6 ماه به 9 ماه به لطف خدای متعال با توجه به فراهم شدن شرایط لازم برای اجرا از تاریخ 1393.09.01 به پیوست ارسال می گردد.

فایل بخشنامه در اینجا قابل مشاهده است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام