خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » هفته آینده لایحه ارتقای رتبه‌‌بندی فرهنگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۳

 کد خبر: 2870
 6 بازدید
 دیدگاه‌ها برای هفته آینده لایحه ارتقای رتبه‌‌بندی فرهنگ بسته هستند

هفته آینده لایحه ارتقای رتبه‌‌بندی فرهنگ

هفته آینده لایحه ارتقای رتبه‌‌بندی فرهنگیان در دولت تصویب می‌شود رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در مذاکرات با علی اصغر فانی خبر داد که به جد پیگیری خواهد کرد تا لایحه ارتقای رتبه بندی فرهنگیان هفته آینده در هیئت دولت جهت ارائه به مجلس تصویب شود. محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی […]

هفته آینده لایحه ارتقای رتبه‌‌بندی فرهنگ

هفته آینده لایحه ارتقای رتبه‌‌بندی فرهنگیان در دولت تصویب می‌شود

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در مذاکرات با علی اصغر فانی خبر داد که به جد پیگیری خواهد کرد تا لایحه ارتقای رتبه بندی فرهنگیان هفته آینده در هیئت دولت جهت ارائه به مجلس تصویب شود.

محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی «خبرگزاری دانشجو»، گفت: شب قبل بعد از جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش مذاکراتی در خصوص ارائه لایحه ارتقاء رتبه بندی فرهنگیان داشتیم و در این مذاکرات به اطلاع رئیس جمهور رساندم که در بررسی لایحه بودجه با پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات و مصوبات مجلس و نمایندگان در صحن علنی ۲۵۰۰ میلیارد تومان بودجه جدید برای وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ۲۵۰۰ میلیارد هزینه در نظر گرفته شده برای آموزش و پرورش دست مسئولان این وزارتخانه را برای اجرایی کردن طرح ارتقاء رتبه بندی فرهنگیان باز خواهد گذاشت و با این اطلاع به رئیس جمهور رئیس جمهور گفت: به کمیسیون اجتماعی دولت دستور خواهم داد تا لایحه ارتقاء رتبه بندی فرهنگیان را تدوین و مصوب کند تا در سال آینده نمایندگان مجلس بتوانند این لایحه را بررسی و مصوب کنند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و مجلس با بیان این مطلب که خوشبختانه وزیر آموزش و پرورش از این طرح نمایندگان اطلاع داشتند، گفت: من این طرح را پیگیری کرده بودم و با این مصوبه مجلس در لایحه بودجه جدی تر این طرح را پیگیری خواهم کرد تا هفته آینده دولت این لایحه را جهت ارائه به مجلس تصویب کند.

زاهدی در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم با تصویب لایحه ارتقای فرهنگیان و بررسی فوریتی آن در صحن علنی ارتقای رتبه بندی فرهنگیان از مهرماه سال آینده در کشور اجرایی شود.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام