خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » بخشنامه نقل انتقالات 1394

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۶

 کد خبر: 2876
 6 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بخشنامه نقل انتقالات 1394 بسته هستند

بخشنامه نقل انتقالات 1394

بخشنامه نقل انتقالات  1394    تا پايان فروردين 1394  ابلاغ خواهد شد رییس مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش اعلام کرد: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی بسته حمایتی و نقل و انتقالات تا پایان فروردین ماه به آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق اعلام می شود. خسرو نظری در مراسم رونمایی از نخستین بسته ویژه محتوای الکترونیک […]

بخشنامه  نقل انتقالات  1394

بخشنامه نقل انتقالات  1394    تا پايان فروردين 1394  ابلاغ خواهد شد

رییس مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش اعلام کرد: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی بسته حمایتی و نقل و انتقالات تا پایان فروردین ماه به آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق اعلام می شود.
خسرو نظری در مراسم رونمایی از نخستین بسته ویژه محتوای الکترونیک مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از فناوریهای آموزشی برای به روز کردن دانش معلمان یک ضرورت است.

وی اظهارکرد: هم اکنون 80هزار کلاس درس در 40هزار آموزشگاه هوشمند سازی شده اند.
نظری افزود: ضرورت دارد نیروی انسانی به دانش وفناوری روز مجهز شود تا اهداف آموزشی برای فراگیران محقق شود.
مرکز نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: در بخش سامانه ها، سامانه جدیدی طراحی شده که 30درصد فعال است و فعالیتهای آموزش و پرورش را اجرا می کند.
نظری عنوان کرد: در بخش ساماندهی نیروی انسانی با وجود اضافه شدن 200هزار دانش آموز به دوره ابتدایی حدود 1.5 میلیارد ریال صرفه جویی شد.
وی ادامه داد: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی بسته حمایتی و نقل و انتقالات تا پایان فروردین ماه به آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق اعلام می شود.
نظری با اشاره به اهمیت وجود نیروی انسانی متخصص و متعهد اضافه کرد: دیدگاه و تفکر ما باید مورد نقد و تفحص قرار بگیرد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام