خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » بازنشستگی95

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۷:۴۸

 کد خبر: 3809
 9 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بازنشستگی95 بسته هستند

بازنشستگی95

قوانین بازنشستگی فرهنگیان در سال ۹۵ تغییر نمی کند : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ تغییری در قوانین و شرایط بازنشستگی فرهنگیان در سال ۹۵ نداریم. سیدمحمد بطحایی در گفت و گو با  افزود: در حال حاضرهرگونه تصمیمی مبنی بر تغییر برخی از قوانین مربوط به بازنشستگی از جمله پرداخت […]

بازنشستگی95

قوانین بازنشستگی فرهنگیان در سال ۹۵ تغییر نمی کند

: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ تغییری در قوانین و شرایط بازنشستگی فرهنگیان در سال ۹۵ نداریم.

سیدمحمد بطحایی در گفت و گو با  افزود: در حال حاضرهرگونه تصمیمی مبنی بر تغییر برخی از قوانین مربوط به بازنشستگی از جمله پرداخت حقوق برمبنای چند سال و سابقه خدمتی منتفی است.
وی با بیان اینکه پیشنهادهایی که برای اصلاح نظام بازنشستگی مطرح بود فعلاً از دستور کار خارج شده درخصوص پرداخت پاداش بازنشستگان سال ۹۳ اظهار داشت: سازمان مدیریت در لایحه بودجه سال آینده اعتبار مستقلی را برای پرداخت این پاداش پیش بینی کرده و مشکل پرداخت بازنشستگان سال های ۹۳،۹۴ حل خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش افزود: به منظور تسریع در رفع مشکلات همکاران بازنشسته سال ۹۳ در تلاش هستیم تا با استفاده از مشارکت مؤسسات مالی ،پاداش آنان را در کوتاه مدت پرداخت و بعداز اختصاص بودجه مربوط توسط دولت، آن را به مراجع مذکور عودت دهیم.
بنابراین گزارش هم اکنون حدود یک میلیون نفر فرهنگی اعم از ۷۰۰ هزار نفر معلم و ۳۰۰هزار نفر کارمند اداری در استخدام آموزش و پرورش بطور رسمی و قرار دادی و کارمعین مشغول به کار هستند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام