خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » حق۹۵

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۸:۲۸

 کد خبر: 4779
 8 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حق۹۵ بسته هستند

حق۹۵

روایت نوبخت از افزایش حقوق رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در بندرانزلی گفت: دولت در برنامه ششم توسعه اعتبارات ویژه‌ای برای افزایش حقوق معلمان در نظر گرفته است. به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از ۵۰ معلم نمونه گیلان گفت: بودجه وزارت آموزش و پرورش با ۲۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان […]

حق۹۵

روایت نوبخت از افزایش حقوق

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در بندرانزلی گفت: دولت در برنامه ششم توسعه اعتبارات ویژه‌ای برای افزایش حقوق معلمان در نظر گرفته است.

به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت در مراسم تجلیل از ۵۰ معلم نمونه گیلان گفت: بودجه وزارت آموزش و پرورش با ۲۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان نسبت به پارسال ۲ برابر افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حقوق معلمان از یک میلیون و ۲۸۰ هزار تومان به حدود ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده گفت: این افزایش کافی نیست و دولت در برنامه ششم توسعه با اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان نسبت به افزایش حقوق این قشر اقدام می‌کند.

سخنگوی دولت با اشاره به اختصاص هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: امسال این رقم ۲ برابر می‌شود.

نوبخت همچنین از افزایش حقوق بازنشستگان فرهنگی خبر داد و گفت: حقوق بازنشستگان ۱۲ درصد افزایش پیدا کرده اما این رقم برای آن دسته از بازنشستگان که کمتر از یک و نیم میلیون تومان دریافت می‌کنند تا ۲۰ درصد افزایش می‌یاب


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *