خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » پست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۴

 کد خبر: 4878
 7 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پست بسته هستند

پست

کاهش 15 درصدی پست های وزارت آموزش و پرورش در دستور کار است//lمنبع خبر- ایرنا  کاشان – ایرنا – معاون مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: کاهش 15 درصدی پست های این وزارتخانه با هدف چابک سازی بدنه مدیریتی و استفاده بهینه از منابع موجود در دستور کار است. ناصر سلیمانی […]

پست

کاهش 15 درصدی پست های وزارت آموزش و پرورش در دستور کار است//lمنبع خبر- ایرنا 

کاشان – ایرنا – معاون مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: کاهش 15 درصدی پست های این وزارتخانه با هدف چابک سازی بدنه مدیریتی و استفاده بهینه از منابع موجود در دستور کار است.

ناصر سلیمانی زاده روز پنجشنبه در نشست سالانه مسئولان امور اداری مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان در کاشان افزود: نیروی انسانی متعهد و متخصص مهم ترین سرمایه آموزش و پرورش است و راهبری بهینه در ارتقای بهره وری هدفگذاری شده است.
وی تاکید کرد: امور اداری با حمایت مدیران می تواند بسیاری از مشکلات در بخش سازماندهی نیروی انسانی را برطرف کند.
معاون مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: بودجه ریزی عملیاتی در 10 استان کشور به صورت آزمایشی و با هدف بهینه سازی منابع انسانی و مدیریتی کلید می خورد.
وی گفت: افزایش سنواتی بودجه در وزارت آموزش و پرورش متناسب با ماموریت ها و بدنه این نهاد نیست وبه منظور رفع مشکلات حرکت های نظام مند در بودجه ریزی اصولی در برنامه است.
سلیمانی زاده، کمبود نیروی آموزشی در ساختار این وزارتخانه را یادآور شد و افزود: نخستین گروه دانش آموختگان مراکز دانشگاهی فرهنگیان در سال تحصیلی آینده وارد نظام آموزشی می شوند و این اقدام می تواند بخشی از کمبود منابع انسانی را رفع کند.
مدیر آموزش و پرورش کاشان در این نشست گفت: امور اداری نماد اثربخشی و بهره وری کیفی هر مجموعه است و کارکنان این بخش باید از صفات صداقت، تعهد، امانت، حوصله، اطلاعات تخصصی، برخورد خوش و اخلاق حرفه ای برخوردار باشند.
محمود خدمتی افزود: تکریم مراجعان این بخش که جامعه فرهنگیان شاغل و بازنشسته ها هستند، مهمترین نقش کارشناسی امور اداری و تشکیلات است که مقدم بروظایف اداری است.
وی با یادآوری تاریخ یکصد ساله آموزش و پرورش نوین در کاشان خاطرنشان کرد: به استناد اسناد تاریخی، مشارکت مردم همیشه تعیین کننده و موثر بوده است وهمواره از دولتها در مشارکت جویی پیشی داشته اند، بنابراین باید این مسیر استمرار یابد.
نشست سالانه مسئولان امور اداری و تشکیلات مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان به مدت دو روز در اردوگاه لقمان حکیم قمصر کاشان برگزار شد.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام