خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » تغییر بانک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۷:۵۰

 کد خبر: 5865
 3 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تغییر بانک بسته هستند

تغییر بانک

تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی می‌کنیم عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاش هستیم تا تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی کنیم.  فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه در تلاش هستیم تا تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی کنیم، عنوان داشت: سال‌هاست که کلیه […]

تغییر بانک

تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی می‌کنیم

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاش هستیم تا تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی کنیم.

 فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه در تلاش هستیم تا تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی کنیم، عنوان داشت: سال‌هاست که کلیه مراودات مالی فرهنگیان سراسر کشور توسط یک بانک دولتی انجام می‌شود؛ این در حالی است که بانک مذکور متناسب با حجم گردش مالی فرهنگیان به آن‌ها خدمات و تسهیلات ارائه نمی‌کند.

وی با طرح این سوال که چرا پول فرهنگیان نباید در خدمت رفاه خودشان باشد، گفت: اگر این حجم پول در بانکی باشد که فرهنگیان خود سهامدار آن هستند، می‌توانند به پشتوانه سپرده‌های موجود در بانک اقدام به تولید ثروت برای جامعه فرهنگیان کشور کنند و

تغییر بانک عامل فرهنگیان را نهایی می‌کنیم

تسهیلات کم‌بهره با شرایط مناسب در اختیار آنان قرار داد.

این عضو فراکسیون امید در ادامه خاطرنشان کرد: ما به مردم قول داده‌ایم برای رونق اقتصادی و بهبود معیشت آنان تلاش کنیم. این تغییر در راستای عمل کردن به‌‌ همان وعده‌هاست.

سعیدی با بیان اینکه بانک عامل فرهنگیان باید در خدمت خود آنان باشد، گفت: در این رابطه جلسات متعددی برگزار کرده‌ایم و امیدواریم این کار عملیاتی شود.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام