خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » زمان پرداخت معوقات

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۰:۰۹

 کد خبر: 6020
 8 بازدید

زمان پرداخت معوقات

 وزير آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگيان اظهار داشت: طی ارسال چند نامه به سازمان مدیريت از آن سازمان درخواست تخصيص اعتبار برای پرداخت معوقات فرهنگيان را داشتيم تا بتوانيم از شرمندگی همكاران در بياييم.فانی در پايان از پرداخت معوقات حق التدريس‌ها تا پايان شهريور ماه خبر داد. وی درباره زمان پرداخت معوقات فرهنگیان […]

زمان پرداخت معوقات

 وزير آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگيان اظهار داشت: طی ارسال چند نامه به سازمان مدیريت از آن سازمان درخواست تخصيص اعتبار برای پرداخت معوقات فرهنگيان را داشتيم تا بتوانيم از شرمندگی همكاران در بياييم.فانی در پايان از پرداخت معوقات حق التدريس‌ها تا پايان شهريور ماه خبر داد.

وی درباره زمان پرداخت معوقات فرهنگیان ادامه داد: برای پرداخت معوقات فرهنگیان از سازمان مدیريت برای آخر شهريور قول گرفتم، اما چون تصمیم نهایی با بنده نیست، قول قطعی برای پرداخت این معوقات را نمی‌دهم. 150 ميليارد تومان معوقات سال 93 و 1500 ميليارد تومان معوقات سال 94 است.

: علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه شانزدهمین نشست مشترک معاونت امور زنان و خانواده با مشاوران دستگاه‌های اجرايی، در جمع خبرنگاران درباره مجوز استخدام در آموزش و پرورش گفت: متقاضی 10 هزار نفر نيروی دارای مدرک ليسانس به بالا هستيم كه در دانشگاه فرهنگيان در يک دوره يكساله مهارت‌های معلمی را طی كنند، در عین حال به 10 هزار نیروی دارای مدرک ديپلم برای جذب در اين دانشگاه هستیم.

وی ادامه داد: در صورت ارائه مجوز برای جذب اين نیروها، اميدواريم شهريور ماه بتوانيم آزمون استخدامی برگزار كنيم.
فانی در پاسخ به اين سوال كه ممكن است اين آزمون در قالب آزمون دستگاه‌های اجرايی برگزار شود، تصریح کرد: ترجيح مي‌دهيم، آزمون مستقل انجام دهيم، ممكن است اين آزمون زودتر از شهریور ماه برگزار شود.
وی با بيان اينكه سه عامل رشته، جنسيت و محل زندگی در اين آزمون موثر است، افزود: حداكثر سن 30 سال از شروط اين آزمون است.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام