خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » اجلاس مدیران آموزش و پرورش از ۱۸مرداد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۲

 کد خبر: 6110
 4 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اجلاس مدیران آموزش و پرورش از ۱۸مرداد بسته هستند

اجلاس مدیران آموزش و پرورش از ۱۸مرداد

 آغاز اجلاس رؤسا و مدیران آموزش و پرورش از ۱۸مرداد  معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: سی و یکمین اجلاس روسا و مدیران مناطق کشور از ۱۸ تا ۲۰ مرداد در تهران برگزار می شود. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی ناصری، معاون حقوقی و امور مجلس […]

اجلاس مدیران آموزش و پرورش از ۱۸مرداد
 آغاز اجلاس رؤسا و مدیران آموزش و پرورش از ۱۸مرداد

 معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: سی و یکمین اجلاس روسا و مدیران مناطق کشور از ۱۸ تا ۲۰ مرداد در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی ناصری، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری که به مناسبت سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور امروز برگزار شد، گفت: سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور از ۱۸ تا ۲۰ مرداد در سالن اجلاس سران برگزار می شود.

وی افزود: روسای سه قوه و رییس مجمع تشخیص نظام قول مساعد برای حضور در این اجلاس را داده اند و دیگر مسئولان کشور و نمایندگان مجلس را نیز در این اجلاس خواهیم داشت همچنین شخصیت های تراز اول تعلیم وتربیت نیز در این اجلاس سخنرانی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ناصری درباره هزینه این اجلاس بیان کرد: سال گذشته مبلغ یک و نیم میلیارد تومان را صرف برگزاری این اجلاس کردیم و امسال اعتبار ما برای برگزاری این اجلاس ۱۵ درصد از سوی وزیر آموزش و پرورش افزایش یافته است.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش درباره میانگین سن مدیران و روسای اجلاس نیز بیان کرد: ۱۹٫۹۹ درصد دارای ۳۰ سال سابقه، ۵۵۶ نفر ۲۰ تا ۳۰ سال سابقه خدمت و ۵۶ نفر دارای ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه خدمت هستند و مدیران باید حتما دارای مدرک فوق لیسانس باشند و روسای مناطق نیز حداقل لیسانس داشته باشند.

وی افزود:‌در سی و سومین اجلاس روسای آموزش و پرورش تعداد ۷۵۸ رئیس منطقه و ناحیه و ۱۳ مدیر عشایری  حضور می‌یابند و تعداد خانم‌ها در پست‌های مدیریتی در مناطق به ۱۸ نفر می‌رسد که نسبت به سال گذشته ۸ نفر اضافه شده اند وسابقه خدمتی ۵۰ نفرازآنها بین ۱۰ تا ۲۰ سال و ۵۵۶ نفر آنها بین ۲۰ تا۳۰ سال است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام