خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » ضمن خدمت مجلات تربیت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۹:۳۸

 کد خبر: 6232
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ضمن خدمت مجلات تربیت بسته هستند

ضمن خدمت مجلات تربیت

لازم به ذکر است آزمون مجازی آموزش ضمن خدمت «مجلات تربیت» از محتوی ماهنامه تربیت، تربیت قرآنی، عترت و نماز و تربیت، تحصیلی و شغلی از تاریخ ۲۳ تا ۳۱ مرداد ماه در سراسر کشور برگزار می شود. آموزش مجازی و آزمون ضمن خدمت از مجلات سه گانه تربیت (ماهنامه تربیت، تربیت قرآنی و تربیت مشاوره […]

ضمن خدمت مجلات تربیت

لازم به ذکر است آزمون مجازی آموزش ضمن خدمت «مجلات تربیت» از محتوی ماهنامه تربیت، تربیت قرآنی، عترت و نماز و تربیت، تحصیلی و شغلی از تاریخ ۲۳ تا ۳۱ مرداد ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

آموزش مجازی و آزمون ضمن خدمت از مجلات سه گانه تربیت (ماهنامه تربیت، تربیت ق9898رآنی و تربیت مشاوره تحصیلی و شغلی در هفته اول مرداد 95 برگزارخواهد شد .

: طبق وعده داده شده کسانی که از اول سال تحصیلی مجلات فوق را آبونمان شده بودند، می توانند در این دوره مجازی شرکت کنند و لازم است با مراج

 

عه به کارشناسی های فرهنگی هنری، قرآن و مشاوره ادارات تابعه، مشخصات خود را ثبت کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قم با اعلام اینکه سقف ساعت این دوره با عنوان دوره آموزشی “فعالیت های تربیتی و اجتماعی در مدارس” با کد 94006315، برابر 32ساعت می باشد، ابراز کرد: افرادی که عنوان آموزشی مذکور را گذرانده اند می توانند در دوره دیگری با با عنوان “تلفیق برنامه ها و فعالیت های آموزشی و پرورشی” و کد 91400476 به مدت 24 ساعت شرکت نمایند.

وی در خصوص  منابع آزمون گفت: 60 درصد از سوالات از مقالات اختصاصی است که عناوین آن از طریق بخشنامه به مدارس اعلام شده  و 40 درصد دیگرنیز از سایر مجلات انتخاب شده است.

سوالات آزمون 20 تا  ومدت آن 20 دقیقه  می باشد . ضمنا  زمان برگزاری آزمون در مرداد ماه و دراستانها باهم متفاوت دارد

 

آدرس تلگرام ضمن خدمت

https://telegram.me/joinchat/CknxQT6oRzGCeZjifErrdg

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام