خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » تمدید مهلت بیمه فرهنگیان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۲۰:۴۸

 کد خبر: 6783
 7 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تمدید مهلت بیمه فرهنگیان بسته هستند

تمدید مهلت بیمه فرهنگیان

معاون اداره کل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام بیمه فرهنگیان تا پایان آبان ماه تمدید شد ،‌گفت:‌ شرایط بیمه همانند سال گذشته بوده به طوری که حق بیمه 50 درصد توسط معلمان و 50 درصد توسط آموزش و پرورش پرداخت می شود. به گزارش پارس نیوز، اکبر حاجیلو معاون اداره […]

تمدید مهلت بیمه فرهنگیان

معاون اداره کل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام بیمه فرهنگیان تا پایان آبان ماه تمدید شد ،‌گفت:‌ شرایط بیمه همانند سال گذشته بوده به طوری که حق بیمه 50 درصد توسط معلمان و 50 درصد توسط آموزش و پرورش پرداخت می شود.

به گزارش پارس نیوز، اکبر حاجیلو معاون اداره کل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش پیرامون وضعیت بیمه فرهنگیان شاغل اظهار داشت: مهلت ثبت‌نام برای بیمه تا پایان آبان ماه تمدید شد و متقاضیانی که به هر دلیل امکان ثبت‌نام نداشته می‌توانند با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش مناطق خود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی ادامه داد: شرایط بیمه همانند سال گذشته بوده به طوری که حق بیمه 50 درصد توسط  معلمان و 50 درصد توسط آموزش و پرورش پرداخت می شود.
حاجیلو با بیان اینکه قریب به یک میلیون و 600 هزار بیمه شده در آموزش و پرورش وجود دارد، عنوان کرد: از اول مهر ماه تمامی افراد تحت پوشش امکان بهره‌مندی از خدمات بیمه‌ای را داشته‌اند.
معاون اداره کل پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد:‌ امسال سعی بر این است تا تعهدات بیمه‌ای برای بیمار‌ی‌های صعب‌العلاج افزایش یافته به گونه‌ای که تمامی مبلغ بیمه توسط آموزش و پرورش پرداخت شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *