خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » ضمن خدمت اردوهای دانش آموزی برای همه فرهنگیان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۷

 کد خبر: 8671
 22 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ضمن خدمت اردوهای دانش آموزی برای همه فرهنگیان بسته هستند

ضمن خدمت اردوهای دانش آموزی برای همه فرهنگیان

❌برگزاری دوره ضمن خدمت الکترونیکی اردوهای دانش آموزی برای تمام فرهنگیان❌ معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری دوره ضمن خدمت الکترونیکی اردوهای دانش آموزی برای تمام فرهنگیان خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امور ین الملل معاونت پرورشی و فرهنگ وزارت آموزش و پرورش علیرضا کاظمی با توجه به ضرورت […]

ضمن خدمت اردوهای دانش آموزی برای همه فرهنگیان

❌برگزاری دوره ضمن خدمت الکترونیکی اردوهای دانش آموزی برای تمام فرهنگیان❌

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری دوره ضمن خدمت الکترونیکی اردوهای دانش آموزی برای تمام فرهنگیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور ین الملل معاونت پرورشی و فرهنگ وزارت آموزش و پرورش علیرضا کاظمی با توجه به ضرورت برگزاری اردوهای دانش آموزی افزود: مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد با هماهنگی و همکاری ادارات کل امور تربیتی و مشاوره و فرهنگی و هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی این معاونت دوره ضمن خدمت اردوهای دانش آموزی را به صورت الکترونیکی و برای تمام فرهنگیان برگزار نماید.

وی تصریح کرد: عنوان این دوره مدیریت فعالیت های اردوهای دانش آموزی و با کد ۹۴۰۰۴۱۲۰ به میزان ۳۲ساعت می باشد.

کاظمی درادامه افزود: این دوره در ۳ مرحله و بر اساس سرفصل های جدیدی که تهیه شده اجرا می شود.

وی تأکید کرد: در مرحله اول تمام مدیران مدارس، معاونان آموزشی ،معاونان پرورشی، مربیان پرورشی ، مشاوران مدارس و کارشناسان پرورشی استان ها و مناطق می بایست در این دوره شرکت نمایند .

شایان ذکر است : با توجه به اهمیت این دوره آموزشی همکاران برای گذارندن این دوره توانمندسازی باید اهتمام ورزیده و نمره قبولی لازم را کسب نمایند.

گفتنی است: حضور همکاران به عنوان عوامل اجرایی اردواعم از ( مربی ، همراه مربی، خدمات ، سرپرست و …) منوط به شرکت فعال و کسب نمره قبولی دراین دوره می باشد و مرکز کنترل سفرهای برون است


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال نتيجه جمع را بگيد *

سوالات استخدام