آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان تا ساعت ۲۴ امشب

۱۵ دی ۱۴۰۰ ؛ ثبت نام مجرد‌ها در نهضت ملی مسکن
آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان تا ساعت ۲۴ امشب معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات : ? آخرین مهلت ثبت‌نام بسته‌های هدیه اینترنت رایگان برای اساتید، معلمان، دانشجویان و طلاب، ساعت ۲۴ امروز ۱۸ مهرماه است. به همین منظور معلمان، اساتید و دانشجویانی که تا کنون اقدام به دریافت اینترنت نکرده‌اند، می‌توانند […]

آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان تا ساعت ۲۴ امشب

معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات :

? آخرین مهلت ثبت‌نام بسته‌های هدیه اینترنت رایگان برای اساتید، معلمان، دانشجویان و طلاب، ساعت ۲۴ امروز ۱۸ مهرماه است. به همین منظور معلمان، اساتید و دانشجویانی که تا کنون اقدام به دریافت اینترنت نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان امروز به سامانه مراجعه و برای دریافت اینترنت اقدام کنند.

? با توجه به غیرفعال شدن سامانه ثبت‌نام از فردا، لازم است که همه افراد متقاضی و واجد شرایط شامل کلیه دانشجویان، طلاب، اساتید و معلمان که تاکنون موفق به ثبت‌­نام در سامانه نشده‌­اند، حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب با مراجعه به نشانی ictgifts.ir و از طریق درج کد ملی و شماره تلفن همراه خود فرآیند ثبت‌نام را انجام دهند.

? با توجه به اینکه ممکن بود، اطلاعات دریافتی مربوط به اساتید، معلمان، دانشجویان و طلاب کامل نباشد و یا ثبت‌­نام دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه‌­ها هنوز انجام نشده باشد، امکان ثبت اعتراض برای کلیه مشمولانی که کد ملی آنها در سامانه وجود ندارد، پیش­‌بینی شده است و پس از فرایند اخذ تأیید نهادهای متولی، بسته اینترنت به زودی در حساب کاربری ایشان نیز اختصاص خواهد یافت. لذا این دسته از افراد نیز به‌­منظور دریافت بسته باید قبل از اتمام مهلت ثبت‌­نام، حتماً درخواست خود را در سامانه ثبت کنند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت