آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان
آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان عضو ناظر مجلس در کمیته تدوین آیین‌نامه قانون رتبه‌بندی: 🔹در بحث فرآیند اجرای قانون رتبه‌بندی یک مسئله حائز اهمیت این بود که پرداختی رتبه بندی ارتباطی به موضوع فوق العاده ویژه معلمان ندارد. 🔹بر این اساس چون میزان پرداختی‌های فوق العاده معلمان کمتر از مصوبه قانونی است، در صورتی […]

آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

عضو ناظر مجلس در کمیته تدوین آیین‌نامه قانون رتبه‌بندی:
🔹در بحث فرآیند اجرای قانون رتبه‌بندی یک مسئله حائز اهمیت این بود که پرداختی رتبه بندی ارتباطی به موضوع فوق العاده ویژه معلمان ندارد.

🔹بر این اساس چون میزان پرداختی‌های فوق العاده معلمان کمتر از مصوبه قانونی است، در صورتی که دولت در شورای حقوق و دستمزد مسئله فوق العاده ویژه کارکنان خود را به تصویب برساند، این اعتبارات نیز در کنار مبالغ مرتبط با قانون رتبه بندی به حقوق معلمان اضافه می‌شود.

🔹میانگین فوق‌العاده ویژه‌های پرداختی به معلمان هم‌اکنون بین ۲۱ تا ۲۳درصد حقوق است که تا ۵۰ درصد نیز امکان افزایش وجود دارد.

🔹در بحث رتبه‌بندی، صندوق بازنشستگی در حال گروکشی با حقوق فرهنگیان بازنشستگان است.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. باسلام:چراوزیر محترم آموزش وپرورش نتیجه اعتراضات به رتبه بندی معلمان را قبل از شروع سال تحصیلی جدید اعلام نکرد.تا معلمان سرحال سرکلاس درس در سال جدید حاضر شوند؟به نظر من این یک ضعف مدیریتی است.

  به این نظر امتیاز بده
 2. بنده اسفند ۴۰۰با مدرک لیسانس وسی ودوسال سابقه بازنشسته شدم. حقوقم دوازده ونیمه.‌از رتبه بندی برا ما کاری نشده. یکساله هی امروزو فردا میکنند. خداییش ظلمه. آیا مسئولین ومدیران ومدیران صندوق بازنشستگی خودشون با این حقوق دارند زندگی میکنند؟

  به این نظر امتیاز بده
 3. اگه میشه لطف کنید سکوت کنید و هیچ حرفی نزنید به نظر من عالی میشه

  به این نظر امتیاز بده
 4. قانون رتبه‌بندی معلمان هیچ ارتباطی با فوق العاده ویژه ندارد امید واریم تا دولت به این درک برسد

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت