جزییات آزمون استخدام آموزش و پرورش در اسفندماه فرهنگیان

جزییات آزمون استخدام آموزش و پرورش در اسفندماه فرهنگیان

آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از زیرمجموعه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد. این آزمون با هدف جذب نیروی کار فرهنگی متعهد برگزار می شود و داوطلبانی که قصد اشتغال در کسوت آموزگاری، دبیری رشته های نظری، فنی، هنرستان و… و سایر رشته های شغلی مرتبط با فرهنگیان را دارند، می توانند […]

آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از زیرمجموعه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد. این آزمون با هدف جذب نیروی کار فرهنگی متعهد برگزار می شود و داوطلبانی که قصد اشتغال در کسوت آموزگاری، دبیری رشته های نظری، فنی، هنرستان و… و سایر رشته های شغلی مرتبط با فرهنگیان را دارند، می توانند با شرکت در آزمون مذکور، قابلیت های خود را به نمایش بگذارند. آزمون شامل دو مرحله امتحان کتبی و مصاحبه است. سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد. ثبت نام در این آزمون در سایت سازمان سنجش انجام می شود. هزینه ثبت نام در آزمون ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است.

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

(به محض آغاز مهلت ثبت نام، لینک فعال می گردد.)
آزمون استخدامی آموزش و پرورش
آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برگزاری آزمون استخدام ۱۹ هزار مربی پرورشی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در اسفند ماه ۱۴۰۲ معین گشته است.
آخرین اخبار از زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
خبر ۲۸ دی ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون جدید آموزش و پرورش اعلام شد

صادق ستاری‌فرد؛ معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از صدور مجوز استخدام معلم تربیت‌بدنی و پرورشی برای مدارس خبر داد و گفت: احتمالاً آزمون استخدامی اسفند امسال برگزار خواهد شد.

پیش از این وزیر آموزش و پرورش گفته بود: برای سال تحصیلی آینده بیش از ۷۲ هزار معلم جدید با آزمون ورودی استخدام می‌شوند، ۲۰ هزار نفر نیز از طریق دانشگاه فرهنگیان و رجایی جذب می‌شوند که بیش از ۶۰ درصد کل استخدام‌های دولت است.

آموزش و پرورش برای سال تحصیلی جاری نیز از طریق برگزاری دو آزمون، ۵۶ هزار معلم برای دوره ابتدایی و دوره متوسطه استخدام کرد.

معلمان غیررسمی آموزش و پرورش شامل معلمان خرید خدمات آموزشی و معلمان مدارس غیردولتی که همواره تقاضای استخدام در وزارت آموزش و پرورش را داشتند طبق مصوبات برنامه هفتم توسعه دارای امتیاز خواهند بود.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: معلمان غیررسمی شامل خرید خدمات و غیردولتی به ازای هر سال خدمت در آموزش و پرورش در آزمون استخدامی ضریب ۱۰ درصد دریافت خواهند کرد.
خبر ۱۹ دی ۱۴۰۲

مطابق با آخرین اخبار منتشر شده در ۱۹ دی ماه، آزمون استخدامی مربی پرورشی به منظور جذب نیروی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. همچنین با پیش بینی های در نظر گرفته شده، نتایج این آزمون نیز در بازه زمانی خرداد منتشر خواهد شد تا پذیرفته شدگان بتوانند تا آغاز سال تحصیلی آموزش های لازم را دریافت کنند.
خبر ۱۷ دی ۱۴۰۲

اظهاراتی در خصوص آمار کمبود نیروی مربی پرورشی اعلام شده که این تعداد به ۶۰ هزار مربی می رسد. قرار است که با برگزاری آزمون استخدامی مربی پرورشی سال ۱۴۰۲، ۱۹ هزار نفر از این تعداد نیرو پذیرش و جذب شوند.
خبر ۱۰ دی ۱۴۰۲

با برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اسفند ماه، ۷۲ هزار نفر از داوطلبان شرکت کننده که امتیاز لازم را در مرحله کتبی و مصاحبه را کسب کنند پذیرش نهایی می شوند. از میان این تعداد از ظرفیت اعلامی، ۱۹هزار و ۱۰۰ نفر مشاور، مربی امور تربیتی، مربی بهداشت و تربیت بدنی و ۵۳ هزار نفر در رشته‌های دبیری و آموزگاری جذب نهایی خواهند شد.
خبر ۱۸ مهر ۱۴۰۲

مطابق با اخبار و نقل قول هایی که در خصوص برگزاری دوره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر شده بود، سرانجام دفترچه راهنمای این فرآیند مورخ ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۲ در دسترس داوطلبان قرار گرفت. بنابراین متقاصیان واجد شرایط می توانند پس از مطالعه کد شغل محل های ارائه شده در دفترچه، از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۲ به سایت سنجش مراجعه نموده و نسبت اعلام وضعیت بومی و انتخاب کد شغل محل اقدام کنند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱.۷ / ۵. تعداد امتیاز: ۳

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت