آغاز واریز وجه متقاضیان برای خودروی شاهین

آغاز واریز وجه متقاضیان برای خودروی شاهین

شاهین
برای متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که در دومین مرحله فروش یکپارچه خودروها برای خودروی شاهین ثبت درخواست کرده و با موعد تحویل پاییز و زمستان به گروه خودروسازی سایپا معرفی شده‌اند، روز شنبه ۲۴ تیر ماه پیامک واریز توسط شرکت ارسال شده است. برای مشتریان این مرحله از یکشنبه ۲۵ […]

برای متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که در دومین مرحله فروش یکپارچه خودروها برای خودروی شاهین ثبت درخواست کرده و با موعد تحویل پاییز و زمستان به گروه خودروسازی سایپا معرفی شده‌اند، روز شنبه ۲۴ تیر ماه پیامک واریز توسط شرکت ارسال شده است.

برای مشتریان این مرحله از یکشنبه ۲۵ تیرماه امکان واریز وجه مبلغ علی‌الحساب فراهم شده است؛ طبیعتا عدم واریز وجه علی‌الحساب خودرو به‌ منزله انصراف از طرح خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سامانه فروش اینترنتی به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

قابل ذکر است که قیمت خودرو قطعی نخواهد بود و مطابق روز تحویل در هفته چهارم آذر الی اسفند ماه سال جاری است و مبالغ درج شده در بخشنامه، مبالغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۲۱۲ میلیون و ۵۸۳ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
قیمت کارخانه‌ای شاهین ۴۲۵ میلیون تومان اعلام شده. این در حالی است که قیمت شاهین در بازار آزاد امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ حدود ۶۱۰ میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت شاهین در اواخر فروردین ماه ۷۴۴ میلیون تومان بود که نشان از ریزش عجیب قیمت این خودرو در بازار آزاد دارد.

با این حساب اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد شاهین اکنون حدود ۲۰۰ میلیون تومان است.

اما قیمت شاهین اتوماتیک در طرح یکپارچه خودرو چقدر است؟ بر اساس آنچه خودروسازان تاکنون اعلام کرده‌اند قیمت شاهین اتوماتیک در این مرحله اعلام نشده است. اما پیش بینی می شود که قیمت شاهین اتوماتیک CVT با قیمتی در محدوده ۵۲۰ تا ۵۵۰ میلیون تومان به بازار معرفی شود.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت