آموزش‌ و پرورش  با سرپرست جدید هر روز با یک مدرسه تماس برقرار می کند

آموزش‌ و پرورش  با سرپرست جدید هر روز با یک مدرسه تماس برقرار می کند وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرده که سرپرست این وزارتخانه هر روز به‌طور تصادفی با یکی از مدارس کشور تماس گرفته و با مدیر و معلمان مدرسه، مسائل را مورد بررسی قرار می‌دهد و در نخستین تماس با مدیر مدرسه‌ای در [...]

آموزش‌ و پرورش  با سرپرست جدید هر روز با یک مدرسه تماس برقرار می کند

وزارت آموزش‌وپرورش اعلام کرده که سرپرست این وزارتخانه هر روز به‌طور تصادفی با یکی از مدارس کشور تماس گرفته و با مدیر و معلمان مدرسه، مسائل را مورد بررسی قرار می‌دهد و در نخستین تماس با مدیر مدرسه‌ای در شهرستان “پلدختر” تماس گرفته است.

 

 

 

سید جواد حسینی در راستای برنامه‌ ارتباط مستقیم و مستمر با مدارس، در نخستین تماس تلفنی خود با “فرحناز رشنو” مدیر مدرسه “شهید کائدی” در شهرستان پل‌دختر، اقدامات انجام شده از سوی وزارت آموزش پرورش در این شهرستان را پیگیری و اظهار کرد: از زحمات و تلاش همکاران گرامی در آن مدرسه قدردانی می‌کنم و امیدوارم با اقدامات خوبی که آموزش‌وپرورش پس از حادثه سیل اخیر در مناطق سیل‌زده انجام داده است مدارس توانسته باشند ضمن ادامه روند تعلیم و تربیت، روحیه امید و نشاط را به دانش‌آموزان بازگردانده باشند.

وی در ادامه افزود: وزارت آموزش‌وپرورش با توزیع۱۰۰ کانکس جهت تشکیل کلاس درس، تخصیص۵۰ میلیارد ریال برای نوسازی سیستم گرمایشی، توزیع ۵ هزار میز و صندلی و همچنین توزیع ۲۴ هزار جلد کتاب درسی در استان لرستان تلاش کرده است تا در راستای رفع مشکلات ناشی از سیل گام‌های مؤثری بردارد.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه امیدوارم آسیب‌های موجود در مناطق سیل‌زده از طریق نظام تعلیم و تربیت کاهش و حتی کاملاً رفع شود، گفت: بازسازی روحیه مردم شهرستان پل‌دختر و به‌ویژه دانش‌آموزان توسط معلمان و مدیران مدارس ازجمله تلاش‌هایی است که فرهنگیان عزیز در مناطق سیل‌زده بر عهده گرفتند که قدردان تلاش و زحمات آنان هستم.

حسینی ضمن پیگیری روند بازسازی مدرسه خاطرنشان کرد: پاک‌سازی و لایروبی مدارس آسیب‌دیده، اسکان سیل‌زدگان و گروه‌های امدادی در مدارس و سازمان‌دهی دانش‌آموزان در مدارس آسیب‌ندیده از جمله اقداماتی است که وزارت آموزش ‌وپرورش انجام داده است تا مدیریت بهینه خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده صورت بگیرد.

وی در پایان تماس تلفنی خود با مدیر مدرسه “شهید کائدی” تأکید کرد: امروز با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزمدار س کشور در خصوص تسریع روند بازسازی و تجهیز مدارس در مناطق سیل‌زده دیدار صحبت خواهم کرد.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در پایان با بیان اینکه مراتب سلام و قدردانی بنده را به دانش‌آموزان عزیز، همکاران گرامی و اولیای گرامی دانش‌آموزان برسانید، تصریح کرد: چنانچه باوجود اقدامات صورت گرفته نیاز به تجهیزات دیگر و حمایت‌های وزارت آموزش‌وپرورش است، اطلاع‌رسانی تا در اسرع وقت مشکلات برطرف شود.

شایان‌ذکر است سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش روزانه به‌طور تصادفی با یکی از مدارس کشور تماس خواهد گرفت و ضمن گفت‌وگو با مدیر و معلمان مدرسه، مسائل آموزشی و پرورشی را موردبررسی قرار می‌دهد.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. بسمه تعالی !
    سرپرست محترم وزارت آموزش و پرورش!
    تقاضا دارم وقتی معلمی از استان دیگر به وزارت می آید، روند دیدار خویش را برای وی تسهیل فرمایید، چرا که این همکار گرانقدر حتما مساله ای حاد برایش پیش آمده که مسیرهای طولانی را با صرف هزینه گزاف به تهرآن می آید و حتما مشکلی برایش پیش امده که با درماندگی تمام به شما پناه اورده است.
    با تشکر: از همکاران استان گلستان . گمیشان

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت