حضوربطحایی وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون مجلس

سلیمی در گفت‌وگو با فارس خبر داد حضور بطحایی در مجلس برای پاسخ درباره انتصابات وزارت آموزش و پرورش عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به دلیل برخی انتصابات سیاسی در وزارت آموزش و پرورش قرار است آقای بطحایی در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون حاضر و در این خصوص پاسخگو باشد. حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، […]
سلیمی در گفت‌وگو با فارس خبر داد حضور بطحایی در مجلس برای پاسخ درباره انتصابات وزارت آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به دلیل برخی انتصابات سیاسی در وزارت آموزش و پرورش قرار است آقای بطحایی در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون حاضر و در این خصوص پاسخگو باشد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم محلات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: به دلیل برخی انتصابات سیاسی در وزارت آموزش و پرورش که متاسفانه افراد فاقد تخصص و صلاحیت صاحب پست‌های مدیریتی شدند سوالی را از محمد بطحایی پرسیدند که قرار است روز سه‌شنبه ۶ آذر ماه وی به همراه معاونینش با حضور در این کمیسیون پاسخگوی این موضوع باشد.

وی تصریح کرد: رفتارهای جناحی و سیاسی در سال‌های اخیر در وزارت آموزش و پرورش باعث شده که مسائلی مانند تربیت معلم و معیشت معلمان، هدایت تحصیلی و عدالت آموزشی و همچنین مهارت‌آموزی رو به فراموشی برود به همین دلیل تاثیرات منفی زیادی بر عملکرد این وزارتخانه گذاشته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: سیاسی‌کاری اگر در آموزش و پرورش یک کشور بوجود آید باید فاتحه نظام آموزشی و تربیتی را خواند به همین دلیل اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخصوص وزارت آموزش و پرورش بسیار حساس هستند.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت