آیا-تلگرام-کاربران-را-مسدود-می‌کند؟

آپدیت جدید تلگرام با امکانات جذاب رسید
آیا-تلگرام-کاربران-را-مسدود-می‌کند؟ پیامی به تازگی برای برخی از کاربران تلگرام ارسال می‌شود با این مضمون که اکانت شما بنابر دلایلی به زودی حذف خواهد شد. این پیام واقعیت دارد؟ به گزارش تجارت‌نیوز، به تازگی برای کاربران تلگرام با حساب کاربری به نام تلِگرام برای کاربران پیامی با این مضمون ارسال می‌شود که شما کاربری آزار دهنده […]

آیا-تلگرام-کاربران-را-مسدود-می‌کند؟
پیامی به تازگی برای برخی از کاربران تلگرام ارسال می‌شود با این مضمون که اکانت شما بنابر دلایلی به زودی حذف خواهد شد. این پیام واقعیت دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، به تازگی برای کاربران تلگرام با حساب کاربری به نام تلِگرام برای کاربران پیامی با این مضمون ارسال می‌شود که شما کاربری آزار دهنده گزارش شده است و اکانت شما به زودی مسدود و حذف خواهد شد. آیا این پیام واقعیت دارد؟

در نگاه نخست همه چیز طبیعی به نظر می‌آید، اما با کمی دقت می‌توان به این نتیجه رسید که این حساب کاربری، حساب اصلی تلگرام نیست و این پیام جعلی می‌باشد.

اولین چیزی که جعلی بودن این حساب را اثبات می‌کند نام این حساب کاربری است، چرا که نام شناسه تگلرام Telegram است نه Telegeram!

شناسه اصلی تلگرام اجازه بلاک یا اضافه کردن به مخاطبان را نمی‌دهد، اما این حساب کاربری دارای این ویژگی است که خلاف شناسه اصلی تلگرام عمل می‌کند.

به نظر می‌رسد این یک این شیوه جدید کلاه برداری و هک است. کاربر برای جلوگیری از حذف حساب خود اقدام به دادن اطلاعات شخصی خود به یک حساب جعلی کرده و در صورت این همکاری، حساب کاربری در اختیار این سودجویان قرار می‌گیرد.

زمانی که کاربران چنین پیام‌هایی را از سوی سودجویان دریافت می‌کنند بهتر است که حتما روی گزینه report spam یا block user کلیک کنند تا این کاربران مورد پیگرد ناظرین تلگرام قرار بگیرند.

مهم‌ترین اخبار مربوط به حوزه استارتاپ و تکنولوژی را در صفحه تخصصی استارتاپ تجارت‌نیوز دنبال کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت