آیا میکرون مدارس را تعطیل می کند؟

اومیکرون آیا مدارس تعطیل می کند
آیا میکرون مدارس را تعطیل می کند؟   با افزایش موارد ابتلا به اومیکرون در کشور، برخی از خانواده‌ها و دانش‌آموزان نگران حضوری بودن مدارس هستند. وزیر آموزش‌وپرورش درباره مدارس گفته: «از ستاد ملی مبارزه با کرونا درخواست کرده‌ایم تا جایی که امکان دارد اجازه بدهند مدارس به صورت حضوری به فعالیت خود ادامه دهند […]

آیا میکرون مدارس را تعطیل می کند؟

 

اومیکرون آیا مدارس تعطیل می کند
اومیکرون آیا مدارس تعطیل می کند

با افزایش موارد ابتلا به اومیکرون در کشور، برخی از خانواده‌ها و دانش‌آموزان نگران حضوری بودن مدارس هستند. وزیر آموزش‌وپرورش درباره مدارس گفته: «از ستاد ملی مبارزه با کرونا درخواست کرده‌ایم تا جایی که امکان دارد اجازه بدهند مدارس به صورت حضوری به فعالیت خود ادامه دهند و از تعطیل کردن مدارس خودداری کنند.»

با افزایش موارد ابتلا به کرونای اومیکرون، بار دیگر نگرانی‌ها از شکل‌گیری پیک جدید کرونا در کشور شکل گرفته است. در همین حال برخی از خانواده‌ها نگران حضور دانش‌آموزان در مدارس هستند.

افزایش ابتلا به اومیکرون در کشور

آنطور که محمد هاشمی، سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت در توییتر خود خبر داده، ابتلا به اومیکرون در کشور تا روز چهارشنبه به ۷۳۳ مورد بوده و رو به افزایش است.

در حالی شمار مبتلایان به اومیکرون رو به افزایش است که به گفته محسن زهرایی، رئیس ایمن‌سازی بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت هفت میلیون نفر در کشور هنوز واکسینه نشده‌اند.

مینو محرز، عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونای وزارت بهداشت هم می‌گوید: «بررسی‌های انجام شده در مراکز درمانی کشور هم نشان می‌دهد که بیش از نیمی از کسانی که با کرونای شدید در بیمارستان‌ها بستری می‌شوند، واکسن نزده‌اند.»

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد امتیاز: 4

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت