احتمال اجرای رتبه بندی معلمان تا پایان سال

کدام گروه از فرهنگیان بازنشسته مشمول رتبه‌بندی معلمان می‌شوند؟
احتمال اجرای رتبه بندی معلمان تا پایان سال علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رتبه بندی معلمان باید تا پایان سال اجرایی شود. علی بابایی کارنامی درباره رتبه‌ بندی معلمان اظهارکرد: این لایحه درگیر اختلاف بین دولت و مجلس است، بند «و» تبصره دو که به تامین مالی اشاره دارد، تا سقف […]

احتمال اجرای رتبه بندی معلمان تا پایان سال
علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رتبه بندی معلمان باید تا پایان سال اجرایی شود.

علی بابایی کارنامی درباره رتبه‌ بندی معلمان اظهارکرد: این لایحه درگیر اختلاف بین دولت و مجلس است، بند «و» تبصره دو که به تامین مالی اشاره دارد، تا سقف پانزده هزار میلیارد تومان را در نظر گرفته است، اما دولت اکنون موافق ۲۵ هزار میلیارد تومان است که ده هزار میلیارد تومان مازاد است و به اصل بودجه خدشه وارد می‌کند. هئیت رئیسه به دولت تاکید کرد که در چارچوب ۱۵ هزار میلیارد عدد بیاورد.

عضو کمیسون اجتماعی مجلس با بیان اینکه این بحث، محل اختلاف است، خاطرنشان کرد: البته با همه این احوال و با توجه به اعتراضاتی که فرهنگیان داشتند و اینکه این افزایش بودجه شامل اصل ۷۵ می‌شود، اگر شورای نگهبان مخالفتی نکند چون به اصل کار اعتقاد داریم و تلاش داریم زمینه را محکم ببندیدم و هر چه سریعتر به سمت قانون شدن این لایحه پیش برویم و فرهنگیان به حقوق چندین‌ساله خودشان که رتبه‌ بندی معلمان و در ادامه آن همسان‌سازی حقوق‌ها است، برسند، آن را می‌پذیریم. وی درباره زمان تصویب، ابلاغ و اجرایی شدن این طرح تصریح کرد: می‌بایست تا پایان امسال اجرایی شود یعنی از ۱.۱. ۱۴۰۰ اساس مقررات بودجه‌ای قابلیت اجرایی دارد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت