احمد مسعود خروجش از افغانستان را تکذیب کرد

‍ آغاز فروش سهام عدالت از روز شنبه، تکذیب شد
احمد مسعود خروجش از افغانستان را تکذیب کرد احمد مسعود فرزند احمد شاه مسعود با انتشار پیامی ویدیویی خروجش از افغانستان را تکذیب کرد و از مردم افغانستان خواست به شایعات فضای مجازی توجه نکنند. در حالی که شب گذشته برخی خبرگزاری‌ها به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داده بودند که احمد مسعود فرزند فرمانده […]

احمد مسعود خروجش از افغانستان را تکذیب کرد
احمد مسعود فرزند احمد شاه مسعود با انتشار پیامی ویدیویی خروجش از افغانستان را تکذیب کرد و از مردم افغانستان خواست به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

احمد مسعود خروجش از افغانستان را تکذیب کرد

در حالی که شب گذشته برخی خبرگزاری‌ها به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داده بودند که احمد مسعود فرزند فرمانده فقید افغان یعنی احمد شاه مسعود با یک بالگرد نظامی به همراه تنی از شخصیت‌ها ولایت پنجشیر در شمال کابل را ترک کرده است؛ ساعاتی بعد احمد مسعود با انتشار پیامی ویدیویی این شایعه را تکذیب کرد.

او در بخشی از این پیام ویدیویی گفته است: “من با مردمم در پنجشیر هستم و کنارشان می‌مانم. دروغ‌های فضای مجازی و فیسبوک را باور نکنید.

اسپوتنیک مدعی شده بود احمد مسعود در حال انتقال با یک بالگرد نظامی به همراه تعدادی از نیروهایش از ولایت پنجشیر است و شخصا از همه افراد مقیم و ولایت پنجشیر خواسته در رسانه‌های منطقه‌ای مقصد او را فاش نکنند.

ولایت پنجشیر همچنان تنها ولایتی است که طالبان وارد آن نشده‌اند و احتمال شکل گیری مقاومت در برابر طالبان در این ولایت مطرح شده است

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت