احکام تمام کسانیکه مشمول رتبه می باشند.سرعت صادر می‌شود

احکام تمام کسانیکه مشمول رتبه می باشند.سرعت صادر می‌شود وزیر آموزش و پرورش گفت: احکام تمام مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان به سرعت صادر و معوقات پرداخت می‌شود. احکام تمام مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان به سرعت صادر می‌شود به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی [...]

احکام تمام کسانیکه مشمول رتبه می باشند.سرعت صادر می‌شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: احکام تمام مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان به سرعت صادر و معوقات پرداخت می‌شود.
احکام تمام مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان به سرعت صادر می‌شود

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: با تصویب هیأت وزیران، رتبه‌بندی معلمان ترمیم شد.

وی ادامه داد: زمان اجرای آن، اول فروردین ۹۹ است و احکام کلیه مشمولان طرح طبقه‌بندی معلمان به سرعت صادر و معوقات پرداخت می‌شود.

سوم آذر سال ۹۸ هیأت وزیران «نظام رتبه‌بندی معلمان» را با هدف استقرار نظام پرداخت حقوق معلمان بر اساس صلاحیت، شایستگی و تجربه تصویب کرد و این قانون در آموزش و پرورش اجرا شد اما در اسفند ۹۸ با اجرای بخشنامه «افزایش تا سقف ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری» ،عملا این قانون بلااثر شد.

امسال در پی جلسات رئیس سازمان برنامه و بودجه با تشکل‌های فرهنگیان و آموزش و پرورش مقرر شد ترمیم رتبه‌بندی انجام شود که در نهایت امروز این موضوع در هیأت دولت به تصویب رسید.

3/5 ( 2 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت