مشمولین ۲سال سابقه (رتبه۱) فرهنگیان در بهمن ماه اصلاح می گردد

احکام مشمولان رتبه ۱ نظام رتبه‌بندی فرهنگیان در بهمن اصلاح می‌شود احکام مربوط به رتبه‌بندی حدود ۷۰۰ هزار نفر از فرهنگیان صادر شده است و معوقات آن‌ها این ماه (دی‌ماه) پرداخت می‌شود   – مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اصلاح احکام مربوط به رتبه‌بندی [...]

احکام مشمولان رتبه ۱ نظام رتبه‌بندی فرهنگیان در بهمن اصلاح می‌شود

احکام مربوط به رتبه‌بندی حدود ۷۰۰ هزار نفر از فرهنگیان صادر شده است و معوقات آن‌ها این ماه (دی‌ماه) پرداخت می‌شود

 

– مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اصلاح احکام مربوط به رتبه‌بندی برخی از فرهنگیان در ماه بهمن خبر داد.

یارمحمد حسین‌بر در گفت‌وگو با خبرنگار پانا در پاسخ به این سوال که چرا احکام مربوط به رتبه‌بندی برخی از فرهنگیان صادر نشده است؟ گفت: «احکام نزدیک به ۷۰۰ هزار نفر از همکاران در این مرحله صادر شده است و معوقات‌شان این ماه (دی‌ماه) پرداخت می‌شود.»

او افزود: «حقوق مربوط به رتبه‌بندی فرهنگیان از مهر تا دی همزمان با حقوق دی‌ماه به همکاران پرداخت می‌شود. منظور از حقوق مربوط به رتبه‌بندی همان مابه‌التفاوت ناشی از تطبیق رتبه‌ها است.»

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: «احکام اکثر همکاران در طرح رتبه‌بندی صادر شده است به جز مشولان رتبه ۱ که احکام آن‌ها در بهمن‌ماه صادر می‌شود. در واقع بعضی از گروه‌ها که محدود بوده و حدود ۴ تا ۵ درصد هستند، در نگارش بهمن احکام‌شان صادر می‌شود.»

گفتنی است شرایط اخذ و نحوه ارتقای رتبه در طرح رتبه‌بندی فرهنگیان به شرح زیر است:

 

pdfبخشنامه_رتبه_بندی_ارسالی_به_ادارات

3.8/5 ( 6 نظر )

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

 1. سلام
  آیا در نگارش جدید در بهمن ماه احکام رتبه بندی مدیران پژوهش سرا اعمال می گردد؟

 2. سلام مدیرمرکز آموزش مشکلات ویژه یادگیری (استثنایی) هستم رتبه بندی برام اعمال نشده لطفا توضیح بفرمایید

 3. سلام من در تاریخ ۷/۷ رتبه عالی گرفته ام ، با اجرای این طرح رتبه خبره در حکم زده اند.این کار چه منطقی دارد؟

 4. یه سوال دیگه
  این جریان آزمون چیه
  خودتون می فهمید چکار کردید حکم صادر میکید بعد میگید اصلاح می کنید بعدش آزمون میسازید سامانه ضمن خدمت اینها همه ضعفه مدیریتیه.
  ما ورودی های ۹۱ توضیح میخوایم.

 5. سلام.
  ۱۳ مهر ۹۸ با ۲۴ سال سابقه بدون تعجیل.رتبه عالی گرفتم ولی اکنون این رتبه را حذف کردند و به رتبه خبره و ۴ تنزل یافتم گفتند برای کسانی که بعد از یک مهر ۹۸ رتبه گرفته لغو می شود!!! دلیل این کار چیه؟؟؟یعنی ما دوباره باید ۳ صبر کنیم و با اون ۶ سال بشه ۹ سال!!!!!
  اونم بخاطر ۱۲ روز کسری از اول مهر!!!

 6. سلام. من قرار بود در آبانماه رتبه عالی رو بگیرم. بخاطر این طرح رتبه عالی رو ندادند و تا ۱۰ سال به تعویق افتاد و رسما حق عده زیادی از همکاران ضایع میشه. چرا رتبه های بعد از یک مهر و تعجیل مناطق محروم را حذف کردین؟! دیگه انگیزه ای برای ادامه کار باقی نگذاشتن.

 7. رتبه ۳مبلغ ۵۰۰ هزارتومان اضافه شده است رتبه ۵ هم ۵۰۰هزارتومان چرا نام این کاررارتبه بندی گذاشته اید ؟قراربودرتبه ۵ ۷۰۰ هزارتومان بگیرد پس چی شد

 8. سلام. خسته نباشید. من ۱۲ سال و ۳ ماه سابقه ی کاری در روستا دارم و قرار بود اول دی ماه رتبه ی عالی رو بگیرم ولی با توجه به رتبه بندی جدید کنسل شده. حالا من کی رتبه ی عالی رو میگیرم؟

 9. سلام مدیران پژوهش سرا با اینکه در اساسنامه پژوهش سرا آموزشی هستند و در احکام آنها ۳۶ساعته آموزشی قید شده و ابلاغ آنها آموزشی است رتبه بندی آنها صادر نشده است امیدوارم مسئولین در بهمن به این گروه توجه نمایند

 10. برای من که قرار بود در دی ماه رتبه عالی بگیرم رتبه بندی اصلا سودی نداشت. من به همون مقدار پول همین ماه قرار بود برسم. لطفا آقای حسین بر بگوید که برای همه ی فرهنگیان اجرا نکردیم. فقط برای کسانی که عالی بودند خیر کرد.

 11. با سلام مجدد و عرض خسته نباشید، ما از مهر ماه سال ۹۶ استخدام پیمانی هستیم در قسمت رتبه بندی که چند دقیقه پیش فعال شد، نوشته شده که شما به دلیل اینکه سابقه بالای دو سال ندارید مشمول طرح نیستید، آیا مگر شرایط رتبه اول حداقل دو سال نبود؟ از مهر ۹۶ تا مهر ۹۸ جمعا دو سال، پس چرا در سامانه ltms نوشته بالای دو سال، خواهشمندم رسیدگی‌فرمایید. با تشکر

 12. با سلام و عرض خسته نباشید، اگر امکان دارد درباره آزمون رتبه یک ، طرح رتبه بندی معلمان ، صلاحیت حرفه ای توضیح دهید؟ کجا باید ثبت نام کنیم؟ محتوای آزمون کدام قسمت ltms بارگذاری شده است؟ گویا قسمت رتبه بندی معلمان در سامانه ltms حذف شده است.

 13. با سلام..تکلیف رتبه های بعد از مهر ماه چی شد چرا تعجیل حذف شده؟؟ قرار بود ۱۳۹۸/۱۰/۰۱رتبه عالی بشم

 14. سلام
  برای مدیران پژوهشسراهای دانش آموزی و کانون ها هم صادر نشده؟!
  آیا پیگیری نسبت به این موضوع شده است؟!

 15. با درود و احترام
  معلمانی که قرار بود عالی یا خبر ه بگیرند و براشون بعد از مهر ماه اعمال نشده تکلیف شون چیه؟ آیا حکم شون اصلاح میشه؟

 16. با سلام رتبه بندی جدید چون لازمه گرفتن رتبه جدید ۳سال توقف در رتبه میباشد تکلیف کسانی که یک مانده تا رتبه بالاتر مثلا خبره حرفه ای یا عادی را بگیرند واکنون یک رتبه پایین تر در حکم برای اونا درج شده چی میشه یعنی سه سال دیگه باید به رتبه ای که اکنون باید دریافت کنند برسند ؟

 17. باسلام،من از همکاران شاغل در روستای عشایری در خراسان جنوبی هستم رتبه عالی دارم حکم رتبه بندی برام صادر نشده میگن شما عشایری هستین فعلا نمیشه ماه اینده حکم میزنیم برای هیچ کدوم از همکاران عشایری ما صادر نشده دلیلش چی هست؟

 18. سلام اعمال مدرک دوم چی شد یک سال این مصوبه بین مجلس و شورای نگهبان در جریان هست وهنوز هم نمیدونیم چی میشه لطفا اطلاع رسانی کنید

پیشنهاد

پشتیبانی سایت