اخبار كارگزيني - ابلاغ بخشنامه ساماندهي نيروي انساني بزودي

اخبار كارگزيني – ابلاغ بخشنامه ساماندهي نيروي انساني بزودي

اخبار كارگزيني

خبر جدبد احتمال بررسي و تغييرات  فوق العاده شغل  قوت گرفت و بخشنامه اي جديد در حال ابلاغ مي باشد  اين خبر در حال بروز رساني مي باشد ………

بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش تا پایان هفته ابلاغ می شود .
وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه گردهمایی روسای ادارات حقوقی آموزش و پرورش سراسر کشور در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضع ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت : آموزش و پرورش ساماندهی نیروی انسانی را از حدود 4 ماه گذشته آغاز کرده و در جلسه روزهای گذشته نقایص آن رفع شده است.
آقای فانی ابراز امیدواری کرد: بخشنامه ساماندهی نیروی آموزش و پرورش تا آخر هفته نهایی و ابلاغ شود.
وزیر آموزش و پرورش درباره پذیرش دانشگاه فرهنگیان هم گفت: دانشگاه فرهنگیان امسال هم مانند پارسال پذیرش دارد و این پذیرش بر مبنای بومی‌هایی است که تعریف می‌کنیم.
فانی تاکید کرد: یعنی هر چند منطقه یک بوم و نیروی انسانی از همان بوم برای همان منطقه یا بوم تعریف می شود و آموزش و به کارگیری نیروها نیز به شکل بومی و بر مبنای همان بوم یا منطقه است.
او همچنین گفت : باید دوره آموزشی پیش‌بینی شود تا فرهنگیان دارای اطلاعات حقوقی بالا باشند.
وزیر آموزش و پرورش همچنین در ادامه سخنان خود از آمادگی این وزارتخانه برای همکاری با سازمان ثبت اسناد در حوزه املاک خبر داد و گفت: بحث املاک آموزش و پرورش یکی از مشکلات جدی وزارتخانه بوده است ، چرا که بسیاری از زمینهای اهدایی خیران که در آن ساختمان مدرسه ساخته شده و سال‌ها مدرسه بوده است اکنون سندی در دست ما نیست از این رو برای حفظ حقوق عامه مردم به علت اینکه آموزش و پرورش سازمانی عمومی و متعلق به مردم است باید وضع املاک سازماندهی شود.
فانی افزود: آمادگی جدی داریم با سازمان ثبت همکاری کنیم، اگر هزینه‌ای داشته باشد پرداخت کنیم، چراکه بحث املاک آموزش و پرورش بسیار مهم است و هر قدر دیرتر کار شود این کار سخت‌تر و هزینه ‌بر تر می‌شود .
او بر توسعه مشارکت و تبدیل به احسن کردن املاک این وزارتخانه تاکید کرد و افزود : باید با استفاده از موقعیت قانونی که مجلس و دولت در اختیار ما قرار داده است املاک را تبدیل به احسن کنیم قطعا درآمد حاصل از املاک و تبدیل به احسن کردن آن باید صرف آموزش شود نه هزینه‌های جاری.
گردهمایی 4 روزه روسای ادارات حقوقی، املاک و حمایت قضایی آموزش و پرورش سراسر کشور از دیروز در مشهد آغاز شده است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
پشتیبانی سایت