اخبار كارگزيني – ابلاغ بخشنامه ساماندهي نيروي انساني بزودي

اخبار كارگزيني

خبر جدبد احتمال بررسي و تغييرات  فوق العاده شغل  قوت گرفت و بخشنامه اي جديد در حال ابلاغ مي باشد  اين خبر در حال بروز رساني مي باشد ………

بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش تا پایان هفته ابلاغ می شود .
وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه گردهمایی روسای ادارات حقوقی آموزش و پرورش سراسر کشور در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضع ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت : آموزش و پرورش ساماندهی نیروی انسانی را از حدود ۴ ماه گذشته آغاز کرده و در جلسه روزهای گذشته نقایص آن رفع شده است.
آقای فانی ابراز امیدواری کرد: بخشنامه ساماندهی نیروی آموزش و پرورش تا آخر هفته نهایی و ابلاغ شود.
وزیر آموزش و پرورش درباره پذیرش دانشگاه فرهنگیان هم گفت: دانشگاه فرهنگیان امسال هم مانند پارسال پذیرش دارد و این پذیرش بر مبنای بومی‌هایی است که تعریف می‌کنیم.
فانی تاکید کرد: یعنی هر چند منطقه یک بوم و نیروی انسانی از همان بوم برای همان منطقه یا بوم تعریف می شود و آموزش و به کارگیری نیروها نیز به شکل بومی و بر مبنای همان بوم یا منطقه است.
او همچنین گفت : باید دوره آموزشی پیش‌بینی شود تا فرهنگیان دارای اطلاعات حقوقی بالا باشند.
وزیر آموزش و پرورش همچنین در ادامه سخنان خود از آمادگی این وزارتخانه برای همکاری با سازمان ثبت اسناد در حوزه املاک خبر داد و گفت: بحث املاک آموزش و پرورش یکی از مشکلات جدی وزارتخانه بوده است ، چرا که بسیاری از زمینهای اهدایی خیران که در آن ساختمان مدرسه ساخته شده و سال‌ها مدرسه بوده است اکنون سندی در دست ما نیست از این رو برای حفظ حقوق عامه مردم به علت اینکه آموزش و پرورش سازمانی عمومی و متعلق به مردم است باید وضع املاک سازماندهی شود.
فانی افزود: آمادگی جدی داریم با سازمان ثبت همکاری کنیم، اگر هزینه‌ای داشته باشد پرداخت کنیم، چراکه بحث املاک آموزش و پرورش بسیار مهم است و هر قدر دیرتر کار شود این کار سخت‌تر و هزینه ‌بر تر می‌شود .
او بر توسعه مشارکت و تبدیل به احسن کردن املاک این وزارتخانه تاکید کرد و افزود : باید با استفاده از موقعیت قانونی که مجلس و دولت در اختیار ما قرار داده است املاک را تبدیل به احسن کنیم قطعا درآمد حاصل از املاک و تبدیل به احسن کردن آن باید صرف آموزش شود نه هزینه‌های جاری.
گردهمایی ۴ روزه روسای ادارات حقوقی، املاک و حمایت قضایی آموزش و پرورش سراسر کشور از دیروز در مشهد آغاز شده است.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید