ادامه تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش

معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش قانون تنظیم برخی مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش را ابلاغ کرد که در آن مواردی چون احیای ۴ تبصره ماده ۱۸ قانون شوراهای آموزش و پرورش، اعمال مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان، ساماندهی املاک مازاد آموزش و پرورش و ایاب و ذهاب رایگان دانش آموزان در مناطق روستایی تعیین تکلیف شده است.
ادامه تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش وزیر آموزش‌وپرورش طی حکمی، « ناصر سلیمان زاده» را به عنوان «رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری» منصوب کرد. ،در ادامه تغییرات مدیریتی در وزارت آموزش و پرورش، یارمحمد حسین بر از مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری برکنار شد و ناصر سلیمان‌زاده معاون […]

ادامه تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش

وزیر آموزش‌وپرورش طی حکمی، « ناصر سلیمان زاده» را به عنوان «رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری» منصوب کرد.

،در ادامه تغییرات مدیریتی در وزارت آموزش و پرورش، یارمحمد حسین بر از مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری برکنار شد و ناصر سلیمان‌زاده معاون این مرکز جایگزین او شد.

پیش از این مجتبی زینوند از ریاست مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور برکنار و میترا تیموری معاون این مرکز جایگزین او شد.

  متن حکم محسن حاجی میرزایی برای انتصاب ناصر سلیمان زاده به ریاست مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش به شرح زیر است :

با توجه به صلاحیت و تجربیات جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم برنامه ریزی و توسعه منابع، به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری» منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست‌های ریاست محترم جمهور، با مشارکت و همفکری مدیران کارشناسان و جلب مشارکت نیروهای زبده و خبره، ضمن توجه به اولویت‌ها و سیاست‌های وزارت متبوع، در اجرای موارد ذیل اهتمام جدی داشته و نتیجه اقدامات را مستمر به اینجانب گزارش کنید

1/5 (1 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت