ادامه روند کاهشی بورس

ادامه روند کاهشی بورس

بورس
به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۳۰ هزار و ۱۶۱ واحد کاهش تا رقم دو میلیون و ۱۲۸ هزار واحد سقوط کرد. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۱۴ هزار و ۲۷۰ واحد نزول در رقم ۷۴۶ هزار و ۵۸۶ واحد ایستاد. در این بازار ۵۲۲ هزار معامله به ارزش ۶۴ […]

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۳۰ هزار و ۱۶۱ واحد کاهش تا رقم دو میلیون و ۱۲۸ هزار واحد سقوط کرد. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۱۴ هزار و ۲۷۰ واحد نزول در رقم ۷۴۶ هزار و ۵۸۶ واحد ایستاد. در این بازار ۵۲۲ هزار معامله به ارزش ۶۴ هزار و ۹۸۸ میلیارد ریال انجام شد. طی معاملات امروز ۵ درصد نمادهای بورسی مثبت و ۹۵ درصد آنها منفی بودند که در این میان فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

عقبگرد شاخص فرابورس به کانال ۲۷ هزار واحد

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۴۲۴ واحد کاهش به کانال ۲۷ هزار واحد عقبگرد کرد و در رقم ۲۷ هزار و ۵۹۵ واحد ایستاد. در این بازار ۴۰۶ هزار معامله به ارزش ۵۸ هزار و ۱۳۹ میلیارد ریال انجام شد. ۲۳ درصد نمادهای فرابورسی مثبت و ۷۷ درصد آنها منفی بودند که در این میان پلیمر آریاساسول، سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات و فولاد هرمزگان جنوب نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت