ادامه صحبتهای معاون پستیبانی

و پرورش ادامه داد: یکی از موضوعات در حوزه رفاهی بیمه طلایی فرهنگیان است که از اردیبهشت ماه سال 93 قرارداد بیمه گذار قبلی منقضی شد و با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ قرارداد جدید منعقد شده است.

بطحایی ادامه داد: در ابتدا 330 مرکز این شرکت برای ارائه خدمات درمانی به فرهنگیان قرارداد منعقد کرده بودند که اکنون تعداد این مراکز درمانی به 8800 مرکز افزایش یافته است.

وی همچنین در مورد اسکان نوروزی فرهنگیان نیز گفت: در سال 94، 15 درصد شرایط و امکانات نوروزی به لحاظ کمیت در مقایسه با سال گذشته توسعه یافته و حدود 11 هزار مدرسه و 180 مرکز رفاهی در ایام نوروز پذیرای فرهنگیان هستند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تا سال گذشته تنها 17 هزار کلاس برای اسکان نوروزی در نظر گرفته شده بود اظهار کرد: برای سالرفع 94 حدود 34 هزار کلاس با امکانات رفاهی مناسب پیش بینی شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: در سال 94 اصلاحاتی در مدیریت آموزش و پرورش صورت می گیرد و طرح یکپارچه سازی حساب مدارس به منظور کنترل هزینه های مدارس اجرایی می شود.

بطحایی همچنین درباره فوق العاده شغل معلمان نیز گفت: در آموزش و پرورش در چارچوب قانون خدمات کشوری تفاوت هایی با سایر کارکنان دولت داشته ایم که این تفاوت ناشی از بند 5 ماده 68 قانون است که فوق العاده شغلی برای کارکنان دولت تعیین کرده و تاکید شده با اصلاح ساختار نیروی انسانی این فوق العاده شغل توسط دستگاه ها پرداخت شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: اجرای این بند قانونی از حدود دو ماه قبل برای آموزگاران اجرایی شده و برای سایر کارکنان، دبیران و مربیان پرورشی این وزارتخانه در روزهای آینده با رفع برخی مشکلات فوق العاده شغل در نظر گرفته می شود.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت