ادعای جدید وزیر آموزش و پرورش در مورد رتبه بندی

ادعای جدید وزیر آموزش و پرورش در مورد رتبه بندی

وزیر
حاج آقا صحرایی شما که در ۲۰ کشور تدریس کرده اید حتما می دانید که باید برای گفته هایتان سند داشته باشید و به بند بند قانون تمکین کنید. سند و دلیل این ادعای شمارا نمی دانیم اما جدا از تاخیر بیش از یکساله در اجرای رتبه بندی شما را به چند ماده قانون از […]

حاج آقا صحرایی شما که در ۲۰ کشور تدریس کرده اید حتما می دانید که باید برای گفته هایتان سند داشته باشید و به بند بند قانون تمکین کنید. سند و دلیل این ادعای شمارا نمی دانیم اما جدا از تاخیر بیش از یکساله در اجرای رتبه بندی شما را به چند ماده قانون از نظام رتبه بندی معلمان ارجاع می دهیم، تا بعد از مطالعه در ادعای خود بازنگری کنید:
۱- در ماده ۴ قانون مذکور مجلس شمارا موظف کرده بود که تا ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ رتبه بندی را بطور کامل اجرا و مزایای آن را پرداخت کنید، اما تا امروز ۱۳ ماه از آخرین فرصت شما گذشته است ولی تکلیف هزاران معلم مشخص نشده و معوقات شش ماهه دوم ۱۴۰۰ برای هیچ معلمی پرداخت نشده است و هنوز هم مشخص نیست کی به سرانجام میرسد؟

۲- به استناد تبصره ۱ ماده ۵ قانون معلمانی که در مناطق محروم خدمت می کنند باید بعد از ۴ سال ارتقای رتبه داشته باشند

۳- به استناد تبصره ۲ ماده ۵ قانون معلمان حائز شرایط_نخبگی بعد از ۳ سال باید ارتقا یابند، بعبارتی ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ باید رتبه جدید خود را کسب کنند.

-آقای صحرایی شما سال آینده باید ارتقای رتبه را شروع کنید، اما هنوز آیین نامه و شیوه نامه ارتقای رتبه تهیه نشده است، مگر غیر از این است که معلمان در سال جدید تحصیلی باید طبق شاخص ها و آیتم های مورد نظرِ شیوه نامه فعالیت کنند تا امتیاز لازم را کسب کنند؟

-آیا معلمان نباید حداقل یکسال زودتر بدانند که برای ارتقای رتبه چه آیتم هایی نیاز است تا در آن حوزه فعالیت کنند و مستندات جمع آوری کنند؟

-آیا میخواهید آیتم های ارتقای رتبه را هم با تاخیر چند ماهه اعلام کنید تا معلمان را مثل یک سال گذشته سردرگم و اسیر تهیه مستندات کنید؟

حاج آقا هنوز هم مدعی هستید که در رتبه بندی عقب نیستید؟

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. سلام علیکم
    بنده درسال۱۴۰۰گفتن از۳۱شهریور۱۴۰۰پس از۱۲سال انتظار رتبه بندی شاملم می شود
    من بازنشسته شدم تاحالا یک ریال بدستم نرسیده کسی هم دراین خراب شده نیست جوابم رابدهد.

    به این نظر امتیاز بده
  2. بحث رتبه‌بندی مثل حلقه زنجیره،تعلل دریک مقوله موجب توقف درسلسله مباحث رتبه‌بندی میشود کارشناسان ما عاقبت اندیش نیستند به آخرماجرا فکر نمی کنند .آخه چرااااااااا خداااااا.دیگه پیر شدیم.

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت