ارائه پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن روستایی به 200 میلیون‌ تومان

ارائه پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن روستایی به 200 میلیون‌ تومان
ارائه پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن روستایی به 200 میلیون‌ تومان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در جلسه شورای عالی مسکن، رئیس‌جمهور بر مسئله ساخت مسکن روستایی تاکید کرد و ما در آن جلسه پیشنهاد تصویب تسهیلات ساخت 200 میلیون تومانی را ارائه کردیم. پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن روستایی به 200 میلیون‌ تومان […]

ارائه پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن روستایی به 200 میلیون‌ تومان
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در جلسه شورای عالی مسکن، رئیس‌جمهور بر مسئله ساخت مسکن روستایی تاکید کرد و ما در آن جلسه پیشنهاد تصویب تسهیلات ساخت 200 میلیون تومانی را ارائه کردیم.

پیشنهاد افزایش وام ساخت مسکن روستایی به 200 میلیون‌ تومان

اکبر نیکزاد‌ در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد کمتر از حد انتظار بنیاد مسکن در سال‌های گذشته جبران می‌شود؟ اظهار داشت: برای اینکه یک تسهیلات روستایی به مقصد اصابت کند، ابتدا خانوار روستایی باید به بنیاد مسکن مراجعه کند، سپس بنیاد مسکن پرونده را به بانک معرفی کرده و پس از آن نظام فنی مهندسی روستایی نقشه ساخت را مشخص می‌کند. پس از این مرحله بانک 5 بار و پس از تایید مراحل ساخت نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام خواهد کرد.

نیکزاد ضمن تاکید بر اینکه در سال‌های گذشته بنیاد مسکن سالانه 200 هزار واحد مسکونی را به سرانجام رسانده است،‌ افزود: سامانه بنیاد مسکن، سامانه قوی‌ای است و همه این آمار از سامانه به دست آمده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت