ارزانترین خانه ها در فردیس کرج

ارزانترین خانه ها در فردیس کرج

فردیس
در بازدید از تعدادی از مشاوران املاک فعال در فردیس، عرضه بیشتر از تقاضا بوده و صاحبان املاک برای فروش واحدهای خود تخفیف های خوبی نیز می دهند. به گفته مشاوران املاک، در ۲۰ روز گذشته به عنوان مثال یک‌ واحد آپارتمان نوساز که تا پیش از این متری ۵۵ تا ۶۰ میلیون تومان برای […]

در بازدید از تعدادی از مشاوران املاک فعال در فردیس، عرضه بیشتر از تقاضا بوده و صاحبان املاک برای فروش واحدهای خود تخفیف های خوبی نیز می دهند.

به گفته مشاوران املاک، در ۲۰ روز گذشته به عنوان مثال یک‌ واحد آپارتمان نوساز که تا پیش از این متری ۵۵ تا ۶۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده بود، امروز از سوی فروشنده‌ها به متری ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

در واحدهایی که پیش از این متری حدود ۳۳ میلیون تومان برای فروش به بنگاه ها اعلام شده بود، امروز بین پنج تا هشت میلیون تومان در هر متر مربع ریزش قیمت دارد.

مشاوران املاک‌ در فردیس بر این باورند که با وجود ریزش قیمت مسکن که به نظر می رسد تداوم داشته باشد، اما مشتری زیادی وجود ندارد و می توان گفت که عرضه با وجود تخفیف های خوب از سوی صاحبان ملک بیشتر از تقاضا است؛ هرچند این مشاوران بر این‌باورند که قیمت ها نسبت به سال‌های گذشته همچنان بالا است.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2 / 5. تعداد امتیاز: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت