اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو؛ برندگان تا کِی مهلت دارند؟

 چهارمین طرح فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از ۲۲ مهر ۹۹ آغاز شد و تا ۲۴ مهرماه ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز ۲۷ مهر ماه ۹۹ با حضور مسئولان و نهاد‌های نظارتی انجام شد. زمان تحویل محصولات ایران خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودرو‌ها در طرح فروش فوری حداکثر […]

 چهارمین طرح فروش فوق‌العاده سه محصول ایران خودرو از ۲۲ مهر ۹۹ آغاز شد و تا ۲۴ مهرماه ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز ۲۷ مهر ماه ۹۹ با حضور مسئولان و نهاد‌های نظارتی انجام شد.

زمان تحویل محصولات ایران خودرو

بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودرو‌ها در طرح فروش فوری حداکثر ۹۰ روز و در پیش فروش یک ساله حداکثر ۱۲ ماه خواهد بود.

مشاهده نتایج قرعه کشی مرحله پنجم فروش فوق العاده ایران خودرو (کلیک کنید)

قیمت خودرو‌های ایران خودرو

در طرح فروش فوق‌العاده تحویل فوری ایران خودرو پارس بنزینی با مبلغ ۹۷ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۴۰۰ تومان، پژو ۲۰۶ صندوقدار با مبلغ ۱۰۴ میلیون و ۷۹۷ هزار تومان، پژو ۲۰۷ دستی فرمان هیدرولیک با مبلغ ۱۲۱ میلیون و ۶۵ هزار و ۸۰۰ تومان و سمند ال ایکس با مبلغ ۹۳ میلیون و ۶۰۵ هزار و سیصد تومان عرضه می‌شود.
 

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو؛ برندگان تا کِی مهلت دارند؟

امروز ۲۷ مهر سال ۱۳۹۹ طبق اعلام‌های قبلی نتایج قرعه کشی مرحله پنجم فروش فوری و فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام خواهد شد. اعلام اسامی برندگان قرعه کشی این مرحله نیز همچون مراحل قبلی از طریق قرعه کشی در حضور نهاد‌های نظاریت انجام خواهد شد.

پنجمین مرحله فروش فوق العاده و فوری محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹ آغاز شده و تا روز پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹ ثبت نام در آن ادامه داشت. شرکت ایران خودرو در بخش نامه صادر شده اعلام کرده بود که بعد از حداکثر سه روز کاری پس از اتمام مراحل ثبت نام در پنجمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، قرعه کشی این مرحله نیز انجام شده و اسامی برندگان قرعه کشی از طریق پیامک به اطلاع رسانده خواهد شد. طبق این خبر انتظار می‌رود که ظهر امروز یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ و حوالی ساعت ۱۳-۱۵ نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی اعلام شود.

همانطور که گفته شد زمان قرعه کشی و اعلام نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده و فوری محصولات ایران خودرو بعد از پایان مهلت ثبت نام در این طرح خواهد بود. مهلت ثبت نام در این طرح از مورخ ۲۲ ــ ۰۷ ــ ۹۹ شروع و تا روز پنجشنبه مورخ ۲۴ ــ ۰۷ ــ ۹۹ ادامه داشته است. حداکثر ۳ الی ۵ روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی برندگان و منتخبان اعلام خواهد گردید.

با توجه به همین موارد و اطلاعیه‌های قبلی و مراحل قبلی فروش فوری و فوق العاده محصولات ایران خودرو، انتظار می‌رود امروز ۲۷ مهر ۹۹ قرعه کشی محصولات ایران خودرو در حضور نهاد‌های ناظر انجام شده و اسامی برندگان نیز اعلام شود.

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده اسامی برندگان پنجمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو روی لینک بالا کیک کنید تا وارد سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شوید. در این سایت در قسمت منوی سایت روی تب اسامی برندگان قرعه کشی کلیک کنید تا وارد صفحه بعدی شوید. در این صفحه می‌توانید با کلیک روی نتایج قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو بر اساس کد پیگیری و کد ملی خود اسامی برنددگان قرعه کشی را مشاهده کنید.

 

زمان قرعه کشی پیش فروش فوری محصولات ایران خودرو

همانطور که گفته شد در پنجمین مرحله فروش فوری محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه تا پنجشنبه هفته گذشته امکان ثبت نام در این طرح برای تمامی افراد و اشخاص حقیقی که واجد شرایط ثبت نام بوده اند، امکان پذیر بود. شرکت ایران خودرو اعلام کرده است که ۳ روز بعد از اتمام مهلت ثبت نام در طرح فروش فوری قرعه کشی این مرحله نیز انجام خواهد شد؛ بنابراین اگر شما از دسته افرادی هستید که در این طرح ثبت نام کرده اید، با ما همراه باشید. به محض اعلام نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوق العاده و فوری ایران خودرو در این مقاله می‌توانید اسامی برندگان قرعه کشی را مشاهده بفرمایید.

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله طرح پیش فروش ایران خودرو مهر ۹۹

همانطور که در قسمت‌های قبلی نیز گفته شد اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو امروز ظهر انجام خواهد شد؛ لذا شما عزیزان می‌توانید با کد ملی و کد پیگیری خود نسبت به پیگیری وضعیت ثبت نام خود در پنجمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اقدام کنید. قابل ذکر است که کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است.

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده وضعیت ثبت نام خود در این طرح وارد سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شوید. در این سایت بر روی اسامی برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو کلیک کنید. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه باز می‌شود. شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کد پیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد. در این مرحله چنان چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کد پیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

برندگان قرعه کشی ایران خودرو چه مبلغی را باید واریز کنند؟

برندگان بعد از انجام مراحل قرعه کشی و اعلام نتایج برندگان می‌بایست بندهای تکمیلی خودرو مورد نظر خود و مشخصات آن همچون رنگ را انتخاب کرده و در فرصت چند روزه اعلام شده نسبت به واریز کل وجه خودرو منتخب خود اقدام کنند.

این محصولات عبارتند از:

پژو پارس بنزینی
پژو ۲۰۶ صندوق دار
پژو ۲۰۷ هیدرولیک
و سمند ال ایکس

برای مشاهده تمامی محصولات عرضه شده در طرح فروش فوری ایران خودرو، مشخصات، رنگ و قیمت مصوب آن‌ها جدول زیر را مشاهده بفرمایید. قابل ذکر است که قیمت‌های درج شده در جدول زیر به ریال می‌باشد. همچنین موعد تحویل خودرو‌ها حداکثر ۹۰ روز (سه ماه) خواهد بود.

نام خودرو کد خودرو رنگ قابل عرضه قیمت مصوب فروش
پارس بنزینی ۲۸۲۴۲ مشکی، نقره ای، خاکستری، آبی رویال ۹۷۷,۴۶۴,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق دار ۲۷۴۳۴ مشکی، نقره ای، سفید، خاکستری، آبی کاسپین ۱,۰۴۷,۹۷۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دستی فرمان هیدرولیک ۶۰۰۱۱ سفید، مشکی، خاکستری ۱,۲۱۰,۶۵۸,۰۰۰
سمند ال ایکس ۲۹۳۵۲ مشکی، سفید، خاکستری متال، آبی کبود ۹۳۶,۰۵۳,۰۰۰
 

چه کسانی در طرح های فروش ایران خودرو اجازه ثبت نام نداشتند؟

همانطور که گفته شد در پنجمین مرحله و با آغاز فروش فوق العاده ایران خودرو افراد واجد شرایط می‌توانند در مهت سه روزه از سه شنبه ۲۲ مهر تا پنجشنبه ۲۴ مهر نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. اما نکات قابل توجه دیگری در خصوص شرایط عمومی ثبت نام در این طرح وجود دارد که لازم است به آن‌ها توجه کنید. نکته اول این است که برای افراد متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبت نام در کلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت. همچنین در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. شما عزیزان می‌توانید جزئیات دقیق مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو و جزئیات تکمیلی این طرح را در این مقاله مشاهده کنید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم.

3/5 ( 11 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. سلام
    بنده تو قرعه کشی فروش فوق العاده برنده شدم عابربانکم هیچ مشکلی نداشت همش کد خطا میومد که شماره ملی با عابربانک مطابقت نداره
    لطفاً رسیدگی کنید بنده تمام داروندارم رو ارزان فروختم که پولش رو جور کنم

    به این نظر امتیاز بده
  2. با سلام من قرعه کشی برنده شدم شانس بد من نمی تونم واریز وجه بکنم مینویسه کد ملی با شماره کارت مطابقت ندارد هر کاری میکنم نمیشه در صورتی که من رفتم بانک میگه هیچ مشکلی نداره وقتم ندارم چیکا کنم لطفا رسیدگی کنید

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت