استخدام ۱۹ هزار معلم پرورشی جدید در آموزش و پرورش

استخدام ۱۹ هزار معلم پرورشی جدید در آموزش و پرورش

استخدام ۱۹ هزار معلم پرورشی جدید در آموزش و پرورش             استخدام مربی پرورشی در وزارت آموزش و پرورش، فرصتی فوق العاده برای مربیان با تجربه در حوزه پرورشی است تا با شرکت در آزمون استخدام مربی پرورشی و قبولی در آزمون، در مدارس فعالیت نمایند. در این صفحه بروزترین […]

استخدام ۱۹ هزار معلم پرورشی جدید در آموزش و پرورش

 

 

 

 

 

 

استخدام مربی پرورشی در وزارت آموزش و پرورش، فرصتی فوق العاده برای مربیان با تجربه در حوزه پرورشی است تا با شرکت در آزمون استخدام مربی پرورشی و قبولی در آزمون، در مدارس فعالیت نمایند. در این صفحه بروزترین اخبار و اطلاعیه های استخدام مربی پرورشی در آموزش و پرورش بصورت مداوم و لحظه به لحظه اطلاع رسانی می‌شود.

استخدام ۱۹ هزار معلم پرورشی جدید در آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش: آزمون استخدامی مربی پرورشی، دبیر تربیت بدنی و سرایدار مدارس تا پایان سال برگزار خواهد شد.

امسال یک سال تاریخی خواهد بود و مربی پرورشی، دبیر تربیت بدنی و سرایدار مدارس استخدام می‌شوند که شیوه جذب کاملا متفاوت تر با دو آزمون قبلی خواهد بود، تنها راه ورود نیروهای غیر رسمی، قبولی در آزمون استخدامی است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کمبود نیروی انسانی به عنوان مهمترین چالش نظام تعلیم و تربیت گفت: برای سال تحصیلی آینده ۲۵ هزار معلم جدید از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پروش خواهند شد.

صحرایی با اشاره به اهمیت بخش تربیتی و پرورشی در مدارس گفت: با جذب معلمان پرورشی در سال تحصیلی جدید یک سال تاریخی در نظام تعلمی و تربیت ثبت شده است و پیش‌بینی می‌شود سال تحصیلی آینده نیز ۱۹ هزار معلم پرورشی جدید جذب و استخدام شود.

وی با اشاره به کمبود معلم در مدارس کشور گفت: جبران کسری معلم در مدارس یکی از مهمترین برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش است که معلمان مورد نیاز از مسیرهای با کیفیت جذب شوند.

صحرایی افزود: جذب معلم از دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک نقطه امید است و برای جذب مابقی کسری و کمبود معلم در مدارس کشور با سازمان اداری و استخدامی در خصوص تامین مابقی معلمان در حال گفت و گو و رایزنی هفتگی هستیم تا راهکاری مناسب برای جذب معلمان فراهم شود.

وی به جذب معلم پرورشی و تربیت بدنی و همچنین جذب نیروی خدماتی و سرایدار در مدارس کشور در سال آینده اشاره کرد و گفت: جذب نخبگان علاقه‌مند به کار دبیری و معلمی از مهمترین فرایند و برنامه‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان است.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت