اطلاعیه ثبت مستندات علمی و حرفه ای برای رتبه بندی

اطلاعیه ثبت مستندات علمی و حرفه ای برای رتبه بندی همکاران محترم با سلام و احترام نظر به ایجاد بانک اطلاعاتی ثبت مستندات علمی و حرفه ای در سامانه جامع مدیریت آموزش و یادگیری فرهنگیان با هدف آماده سازی ساز و کار فرایند طرح رتبه بندی، حقوق و مزایا، ارزشیابی کارکنان جهت بهره مندی از […]

اطلاعیه ثبت مستندات علمی و حرفه ای برای رتبه بندی


همکاران محترم
با سلام و احترام
نظر به ایجاد بانک اطلاعاتی ثبت مستندات علمی و حرفه ای در سامانه جامع مدیریت آموزش و یادگیری فرهنگیان با هدف آماده سازی ساز و کار فرایند طرح رتبه بندی، حقوق و مزایا، ارزشیابی کارکنان جهت بهره مندی از سایر مزایای مترتب بر آن ها، کلیه کارمندان می بایست در اسرع وقت از طریق سامانه LTMS و انتخاب منوی « مستندات علمی و حرفه ای» نسبت به درج و ثبت (تالیفات، ترجمه، دوره های آموزشی و …) اقدام نمایند. شیوه بررسی داده ها و تایید نهایی مراتب صرفا توسط مقام مافوق صورت خواهد پذیرفت.
تذکر۱ : عبارت مقام مافوق در واحد آموزشی مدیر مدرسه می باشد و در ادارات آموزش و پرورش کارشناسی کارگزینی مناطق خواهد بود .
تذکر۲: جهت آپلود نمودن موارد خواسته شده ، همکاران می بایست اصل مدرک را به مقام مافوق ارائه نموده و فقط فایل صفحه اصلی را تهیه و برروی سامانه بارگذاری نمایند .
مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت