اطلاعیه درباره صدور حکم و افزایش حقوق۱۴۰۰

💢اطلاعیه بسیار مهم و فوری💢 بسم الله الرحمن الرحیم به استحضار می رساند با تلاش و پیگیری مقام عالی وزارت اشکال ایجاد شده در بخشنامه اعمال ضریب افزایش حقوق کارکنان در سال ۱۴۰۰ در جلسه امروز هیئت دولت برطرف شده و مصوبه قبلی دولت اصلاح شد. بر این اساس نگارش جدید صدور احکام کارگزینی تا […]

💢اطلاعیه بسیار مهم و فوری💢
بسم الله الرحمن الرحیم

به استحضار می رساند با تلاش و پیگیری مقام عالی وزارت اشکال ایجاد شده در بخشنامه اعمال ضریب افزایش حقوق کارکنان در سال ۱۴۰۰ در جلسه امروز هیئت دولت برطرف شده و مصوبه قبلی دولت اصلاح شد.
بر این اساس نگارش جدید صدور احکام کارگزینی تا ساعتی دیگر از طریق مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی در ftp استان ها قرار می گیرد , خواهشمند است با عنایت به اهمیت موضوع و محدودیت زمانی، با بسیج کلیه نیروهای ذیربط، حداکثر ظرف ۲۴ ساعت آینده نسبت به صدور احکام کارگزینی کلیه پرسنل استان اقدام و حقوق اردیبهشت ماه را بر اساس احکام جدید محاسبه و بارگزاری فرمایید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دریافت نگارش جدید، نصب، صدور احکام و تنظیم حقوق اردیبهشت ماه، مراتب را با فوریت در هر ساعتی از شبانه روز به اینجانب، جناب آقای سلیمان زاده و یا جناب آقای اللهیار اعلام فرمایید تا موانع و مشکلات برطرف شود.
در هر صورت حقوق اردیبهشت ماه کلیه پرسنل باید با اعمال ضریب افزایش حقوق سال ۱۴۰۰ محاسبه و پرداخت شود .

دوستانی که اطلاعیه را دریافت می کنند لطفا اعلام وصول نمایند

با احترام و تشکر
باقرزاده – رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

4.5/5 (4 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. با عرض سلام وتبریک عیدسعیدفطربرتمامی مسلمین جهان.

    درخصوص کارگران زحمت کش کادر بهداشت ودرمان تبصره ۳وتبصره۴نسبت به تغییر وضعیت شغلیشون با سابقه کاری حداقل بالای پانزده سال .بخشنامه ایی دراین راستا دردست اقدام هست

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت