اطلاعیه در خصوص دروه های ICDL نیروهای جدید الاستخدام

اطلاعیه در خصوص دروه های ICDL نیروهای جدید الاستخدام قابل توجه کلیه همکاران محترم آموزش و پرورش با سلام و احترام پیرو اطلاعیه شماره ۳۰۷۳۹ مورخ ۱۶ / ۴ / ۹۹ در خصوص گواهینامه مهارت های هفتگانه icdl به استحضار می رساند: ۱- کلیه همکاران جدیدالاستخدام می توانند جهت گذراندن دوره [...]

اطلاعیه در خصوص دروه های ICDL نیروهای جدید الاستخدام

قابل توجه کلیه همکاران محترم آموزش و پرورش
با سلام و احترام
پیرو اطلاعیه شماره ۳۰۷۳۹ مورخ ۱۶ / ۴ / ۹۹ در خصوص گواهینامه مهارت های هفتگانه icdl به استحضار می رساند:

۱- کلیه همکاران جدیدالاستخدام می توانند جهت گذراندن دوره های مهارت های هفتگانه icdl که الزام استخدام می باشد از طریق موسسات دارای مجوز از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور در حیطه فناوری اطلاعات که اسامی آنها در سامانه ltms درج شده است اقدام به گذراندن دوره نمایند و گواهینامه موسسات را دریافت و نسبت به ارائه و تحویل آن به کارگزینی محل خدمت خود اقدام نمایند و از مراجعه جهت تایید گواهینامه های مذکور به اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی ( کارشناس اجرای دوره های آموزشی ) خودداری نمایند.
بدیهی است شرکت در مؤسسات ومراکز آموزشی مصوب که مجوز فعالیت در سایر حیطه های آموزشی از سازمان اداری و استخدامی کشور کسب نموده اند، موضوعیت ندارد ؛ لذا صدور گواهی نامه(ICDL) توسط مراکز مزبور(که مجوز فعالیت در حیطه فن آوری اطلاعات را ندارند) وجاهت قانونی نداشته و فاقد اعتبار می باشد.

۲- فرهنگیان محترم جهت گذراندن دوره icdl در موسسات تعیین صلاحیت شده حق انتخاب داشته و می توانند در هریک از موسسات مورد تایید سازمان امور اداری و استخدامی که نام آنها در سامانه ltms درج شده است ، دوره های مذکور را بگذرانند .

۳- قابل ذکر است پیرو اطلاعیه های قبلی مدارک و گواهینامه های صادر شده از سوی بنیاد icdl و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای مورد تایید این وزارتخانه نمی باشد .

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

 1. اصلا لیستی وجود نداره که ما بفهمیم کدوم موسسات مورد تأیید شما هست!!!!یعنی عنوانش روی سایت Itms هست اما قابلیت کلیک نداره!!!!!؟ چرا از همون اول که می خواستین استخدام کنین لیست و قرار ندادین با کلی هزینه رفتیم از یه جا گرفتیم ممکنه مورد تأیید شما نباشه در ضمن واقعا تمام ادارات ما دچار موازی کاری هستند اگر به موسسات مجوز دادین پس چرا دیگه قبولشون ندارین!!!؟؟؟؟

  به این نظر امتیاز بده
 2. این برای کسایی که مدرک دارند هم هست یا نه ؟؟؟ من سالهای ساله که مدرک icdl رو گرفتم کلی هزینه کردم و وقت گذاشتم تو کلاسها شرکت کردم و سالهاست دارم با کامپیوتر کار می کنم حالا باید بیام دوباره برم کلاس تا شما قبول داشته باشید و من رو استخدام کنید ؟؟؟؟

  به این نظر امتیاز بده
 3. سلام
  خسته نباشید
  این موسساتی که گفته میشه در کدوم قسمت سایت itms قابل مشاهده هست؟

  به این نظر امتیاز بده
 4. در سایت ltms منوی موسسات دارای مجوز قابلیت کلیک کردن ندارد و جالب است که واحد فناوری وزاتخانه‌ هم نمیداند چرا و حتی نمیداند موسسات مورد تایید کدامند… بخندیم یا گریه کنیم به آن میزان از حماقت

  به این نظر امتیاز بده
 5. سلام اسمی از موسسات نیومده وپیوست ندارد از کجا اطلاع پیدا کنیم موسسه مورد قبول آموزش وپرورش میباشد

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت