اخبار آموزش و پرورشاخبارفرهنگیانپربازدید امور اداری

اطلاعیه صدور احکام جدید مهررتبه بندی

💢قابل توجه همکاران محترم:
نکات مهم در خصوص #صدوراحکام جدیدرتبه_بندی:

🔹رتبه ها از سامانه رتبه بندی به مرور دریافت و به سیستم پرسنل اموراداری جهت صدور حکم انتقال می یابند.
همکاران از طریق سامانه my.medu.ir
می توانند احکام خود را در صورت صدور مشاهده کنند.
🔹توجه داشته باشید بعد از صدور حکم جدید فوق العاده رتبه بندی در قسمت رتبه معلم با عنوان (آموزشیار معلم_مربی معلم _استادیار معلم_دانشیار معلم _استاد معلم ) قابل مشاهده می‌باشد.

💢احکام رتبه به تاریخ اجرای ۱۴۰۰٫۰۶٫۳۱ صادر می گردد تا سال ۱۴۰۲ که ۲ سال گذشته برای هر کدام از همکاران بین ۶ تا ۱۰ حکم صادر شده که نیاز به اصلاحیه دارد.
به عنوان مثال : اگر برای ۱۰ نفر از همکاران حکم رتبه صادر کنیم باید ۶۰ تا ۹۰ اصلاحیه صادر کنیم لذا همکاران محترم صبور باشند. چون زمان بر هست ؛ همکاران اموراداری علاوه بر وقت اداری بصورت شبانه روزی مشغول صدور و اصلاح احکام می باشند.

🔹چنانچه حکم همکاری در سامانه مای مدیو تغییر نیافته به این معنی است که رتبه او در سیستم پرسنل انتقال نشده و این فرآیند توسط وزارت طی روزهای آینده انجام می‌شود که به محض دریافت رتبه جدید همکار در سیستم پرسنل، حکم جدید صادر می شود.

🔹لطفاً از برقراری تماس مکرر جهت مشاهده حکم و رتبه خودداری نموده و کارشناسان را در جهت صدور احکام جدید رتبه بندی یاری نمایید.
✍️حمید ذوالفقاری

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

‫۲ دیدگاه ها

  1. یکی از مطالبات فرهنگیان فوق العاده ویژه است که در انتظار تصمیم شورای حقوق و دستمزد است

  2. با سلام. والا کم کم به آبان نزدیک می‌شویم و بسیاری از شهرهای کوچک یا تعداد نه چندان معترض به رتبه بندی ، هنوز رتبه خیلی ها صادر نشده و اصلا ما نمی‌دونیم چه وضعیتی داریم و کارگزینی ها هم انکار میخواند از جیب خودشون پول رتبه بندی را بپردازند . اینکه برخی شهرهای بزرگ روزی ده تا حکم رتبه بندی صادر میشود یعنی تا پایان اسفند هم باید منتظر ماند فقط باید دعا کنیم به دیون نرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید