اطلاعیه مهم برای مدیران مدارس

اطلاعیه مهم برای مدیران مدارس
اطلاعیه مهم برای مدیران مدارس ♻️ به اطلاع تمامی مدیران محترم مدارس می رساند با توجه به اضافه شدن گزینه جدید مدیریت مجوزها در قسمت مدیریت کلاس بندی به کارشناسان محترم طرح و برنامه مناطق ، این امکان برای کارشناسان محترم طرح و برنامه مناطق و شهرستان ها ایجاد گردیده است تا این پایه ها […]

اطلاعیه مهم برای مدیران مدارس

♻️ به اطلاع تمامی مدیران محترم مدارس می رساند با توجه به اضافه شدن گزینه جدید مدیریت مجوزها در قسمت مدیریت کلاس بندی به کارشناسان محترم طرح و برنامه مناطق ، این امکان برای کارشناسان محترم طرح و برنامه مناطق و شهرستان ها ایجاد گردیده است تا این پایه ها و کلاس ها توسط این عزیزان از طریق دسترسی آنان حذف گردد .

♻️ بنابراین اگر مدارس پایه و کلاس های مجوز داری را که اضافه و یا اشتباه درخواست دادن و در سیدای آنان قابل استفاده نیست می توانند لیست آنان را تهیه نموده و به کارشناسان محترم طرح و برنامه ارائه نمایند ، تا ایشان با زدن کد مدرسه و اطلاع دقیق از تعداد حداقل و حداکثر این پایه و کلاس ها و تاریخ درخواست ، پایه و کلاس مجوز دار مربوطه را حذف نمایند . و بلافاصله پایه و کلاس مجوز دار از قسمت مجوز دارها از سیدای مدرسه مربوطه حذف می‌گردد .

? نکته خیلی مهم : چنانچه کلاس و پایه مجوز داری داشتید که بنابه هر دلیلی حذف شده بود اما در حافظه سیدا باقی مانده بود و سیدا آن کلاس را جزء کلاس های شما محسوب می‌کرد ، می توانید آمار این کلاس را به کارشناس محترم طرح و برنامه دهید و با حذف این کلاس مجوز دار مجددا درخواست مجوز کنید تا پس از تایید مجوز بتوانید کلاس را ایجاد و دانش آموزان را به آن کلاس تخصیص دهید .

? نکته : این قسمت فقط برای کارشناسان طرح و برنامه فعال است و مدارس دسترسی به این قسمت ندارند .‌

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت