اطلاعیه مهم رتبه بندی آذرماه 1402

اطلاعیه مهم رتبه بندی آذرماه ۱۴۰۲

رتبه بندی معلمان
همکاران گرامی باسلام و احترام نظر به اینکه رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی شما همکاران عزیز مراحل پایانی خود را پشت سر می گذراند توجه به موارد ذیل مورد تاکیدمی باشد. ۱- افرادی که فرآیند رتبه بندی شان تکمیل گردیده و پرونده آنان تایید نهایی شده است کارنامه خود را در سامانه مشاهده می نمایند. […]

همکاران گرامی
باسلام و احترام
نظر به اینکه رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی شما همکاران عزیز مراحل پایانی خود را پشت سر می گذراند توجه به موارد ذیل مورد تاکیدمی باشد.

۱- افرادی که فرآیند رتبه بندی شان تکمیل گردیده و پرونده آنان تایید نهایی شده است کارنامه خود را در سامانه مشاهده می نمایند.

۲- افرادی که فرآیند رتبه بندی شان به اتمام نرسیده و یا تایید نهایی نشده است ، فلوچارت فرآیند بررسی پرونده برایشان قابل مشاهده می باشد .

#نکته : افرادی که فلوچارت خود را مشاهده می نمایند دو گروه می باشند :

الف) کسانی که فرآیند بررسی آنها به پایان نرسیده و گام های تایید شده با علامت √ و ستون های منتظر بررسی خالی می باشد. که این دسته از همکاران باید منتظر تاییدات مراحل آتی پرونده خود باشند .

ب) گروهی که تاییدات مرحله ای آنها به پایان رسیده و تا چند روز آینده کارنامه آنان در سامانه قابل مشاهده خواهد شد .

باعنایت به زمان بر بودن فرآیند رسیدگی و تاییدات هیات های ممیزه در سطوح مختلف انتظار می رود همکاران گرامی با صبوری کارگروه رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی را یاری نمایند .
باتشکر
میزکارمرکزی رسیدگی به اعتراض رتبه بندی معلمان

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت