اطلاعیه مهم رتبه بندی معلمان ۲۷ آذرماه

اطلاعیه مهم رتبه بندی معلمان ۲۷ آذرماه

اطلاعیه مهم کارگزینی آموزش و پرورش درباره صدور احکام رتبه بندی شهریورماه
اطلاعیه رتبه بندی باسلام و خداقوت خدمت مدیران محترم منابع : خواهشمنداست از ارسال نامه اداری درخصوص بازگردادن پرونده رتبه بندی افراد، بارگذاری مجدد مدارک، بررسی پرونده و … خودداری فرمائید و سئوالات افراد با دسترسی خودشان در سامانه my.medu.ir در قسمت گفتگو بررسی و پاسخ داده می شود .درخصوص امتیازات ضمن خدمت ، سنوات […]

اطلاعیه رتبه بندی
باسلام و خداقوت خدمت مدیران محترم منابع :

خواهشمنداست از ارسال نامه اداری درخصوص بازگردادن پرونده رتبه بندی افراد، بارگذاری مجدد مدارک، بررسی پرونده و … خودداری فرمائید
و سئوالات افراد با دسترسی خودشان در سامانه my.medu.ir در قسمت گفتگو بررسی و پاسخ داده می شود .درخصوص امتیازات ضمن خدمت ، سنوات تجربی ، مدرک تحصیلی و ۲۰ امتیاز دانشگاه تربیت معلم نیز در سامانه گفتگو همکاران خودشان پیام دهند بررسی می شود.

چند نکته حائز اهمیت است :
۱- طبق ضوابط جمع کل امتیاز به تنهایی ملاک کسب رتبه نمی باشد ، می بایست در هر شایستگی امتیاز لازم مربوطه کسب گردد . ( پاسخ به سئوال های مکرری که همکاران دارند در خصوص اینکه ۱ امتیاز فرد کم دارد تا به رتبه بالاتر برسد و یا اینکه اگر ۲۰ امتیاز تربیت معلم فرد لحاظ گردد رتبه فرد تغییر می کند). 

۲- باتوجه به ضوابط رسیدگی به اعتراض رتبه بندی مجددا تمامی مستندات توسط کارگروه تخصصی مورد بازبینی قرار گرفت نه فقط بندهای اعتراض .

۳- صرفاً ايام آموزشي بعنوان تجربه آموزشي مي باشد و مدت ایام تحصیل(دوران دانشجویی) ، مدت ماموریت بدون حفظ پست سازمانی به ارگانهای دیگر، سنوات خدمت در ساير دستگاه ها از سنوات خدمت نجربی فرد كسر مي گردد همچنين مامور به تحصیل نیمه وقت ، خدمت نیمه وقت بانوان سابقه نصف محاسبه می شود.

۴- نيروهايي كه بدواً در آموزش و پرورش و براي معلمي استخدام شده اند مشمول رتبه بندي مي شوند و نيروهايي كه از ساير دستگاه ها به آموزش و پرورش منتقل مي شوند و يا در بدو استخدام در سمت هايي غير از مشاغل طرح طبقه بندي مشاغل معلمان استخدام شده اند صرفاً در طول ايامي كه در واحد آموزشي هستند مي توانند از مزاياي رتبه بندي بهره مند شوند و به محض انتقال به اداره رتبه بندي آنان قطع مي شود.

۵. ملاک محاسبه سنوات در سامانه رتبه بندی اخرین حکم قبل از ۱۴۰۰۰۶۳۱ و براساس سال می باشد . (خیلی از افراد ماه و روز را هم محاسبه می کنند و این امر همکاران را دچار اشتباه کرده است به عنوان مثال کسی که ۱۴ سال و ۶ ماه و ۲۰ روز هست . سنوات ۱۴ سال محاسبه شده )

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت