پربازدید امور اداری

اظهارات عجیب وکیل مرحوم مهرجویی درباره فرزندان آقای کارگردان در خارج!

اظهارات عجیب وکیل مرحوم مهرجویی درباره فرزندان آقای کارگردان در خارج!

وکیل سابق و مشاور حقوقی مرحوم داریوش مهرجویی با بیان اینکه خانواده این مرحوم هنوز در شوک هستند، درخواست کرد از گمانه‌زنی‌ها و انتشار اخبار کذب پرهیز شود.
فرهنگ سروری وکیل سابق و مشاور حقوقی مرحوم داریوش مهرجویی امروز اظهار داشت: روز گذشته با حضور خبرنگاران اظهاراتی مبنی بر وقوع سرقت مطرح شد که این مسائل نظر آنها بود و اکنون گروهی از اداره آگاهی در مورد این پرونده در حال بررسی هستند. اظهاراتی از من نقل می‌شود که صحت ندارد اما غیر از اینکه وکیل ایشان بودم، بیش از ۳۰ سال است که دوست خانوادگی ایشان هم بودم.
وی یادآور شد: پیش از این مشاوره حقوقی و وکیل مرحوم مهرجویی بودم اما با توجه به فوت ایشان وکالت زایل شده است و هنوز به لحاظ قانونی وکالت این پرونده را برعهده ندارم.
سروری ادامه داد: اولیای دم و ورثه آقای مهرجویی و همسر وی اکنون پسر و دو دختر ایشان هستند و فکر می‌کنم مادر مرحومه محمدی‌فر نیز زنده هستند که اگر یکی از این افراد وکالت به من بدهد این امور پیگیری خواهد شد.

وکیل سابق و مشاور حقوقی داریوش مهرجویی گفت: خانواده آقای مهرجویی هنوز در شوک هستند. با پسر و دختر آقای مهرجویی در خارج از کشور تماس داشتم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ام؛ این اتفاق همه را غافلگیر کرده است.

وکیل سابق و مشاور حقوقی مرحوم داریوش مهرجویی درخواست کرد از گمانه‌زنی‌ها و انتشار اخبار کذب پرهیز شود تا ظرف چند روز آینده برررسی‌های لازم صورت گیرد و از طریق منابع رسمی اطلاعات لازم اعلام شود.

جزوه کتاب سوالات استخدام آموزش وپرورش
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید