اعطای وام مرابحه به فرهنگیان به زودی

اعطای وام مرابحه به فرهنگیان به زودی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن امکان دریافت وام مرابحه تا سقف ۴۰ میلیون تومان به فرهنگیان خبر داد. علی الهیار ترکمن در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تسهیلات درنظر گرفته شده برای پرسنل وزارت آموزش و پرورش [...]

اعطای وام مرابحه به فرهنگیان به زودی

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از فراهم شدن امکان دریافت وام مرابحه تا سقف ۴۰ میلیون تومان به فرهنگیان خبر داد.

علی الهیار ترکمن در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تسهیلات درنظر گرفته شده برای پرسنل وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: یکی از اقدامات و برنامه های معیشتی استفاده از تسهیلات مختلف بر اساس ظرفیت های موجود است که فرهنگیان بتوانند بر حسب نیازهایی که دارند این تسهیلات را دریافت و مصرف کنند.

وی افزود: ارائه تسهیلات را در چند حوزه دنبال می کنیم؛ نخست تسهیلات حوزه ساخت و تامین مسکن است و فرهنگیان برای خانه دار شدن از آن استفاده کنند. عمده قراردادهایی که سالانه با بانک ملی داریم روی این مورد متمرکز شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با سایر بانک ها مانند رسالت، مهر ایران و سایر بانک ها که اعلام آمادگی می کنند و می توانند ظرفیت هایی را به جامعه فر هنگیان ارائه کنند که گرفتن وام را منطقی کند  نیز وارد مذاکره شده و برنامه ریزی هایی را در این زمینه انجام می دهیم گفت: اخیرا قراردادی با بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد کردیم.

الهیار ادامه داد: بر اساس این قرارداد برای فرهنگیان تا ۲۰ میلیون تومن و بری زوجین  تا ۴۰ میلیون تومان وام مرابحه با سود ۱۲ درصد پیش بینی شده است. نیازهای ضروری و سوابق قبلی وامی که دریافت کرده اند جزو شرایط اولویت دار است.

وی اضافه کرد: دستورالعمل مربوط ظرف یکی دو روز آتی به استان ها ابلاغ می شود و بانک کارش را آغاز  می کند.

2/5 ( 6 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. حتی اگه پول نذاری و مستقیم بهت وام بدن باید تمام حقوق رو قسط این وام رو بدن
  کدوم معلمی اینقدر حقوق می گیره قسط بالای یک و نیم بده

  به این نظر امتیاز بده
 2. محل خدمت من استان سیستان و بلوچستان ومحل اقامت من کرمان است رفتم وام بگیرم میگویند برو در استان دیگر وام بگیروقتی قرار است از حقوقم کم کنند چه فرقی می کند کدام استان باشد

  به این نظر امتیاز بده
 3. سلام
  بانک هم میگه ۲۰ میلیون بزار تا ۲۰ میلیون وام بهت بدیم
  مسخره هست

  به این نظر امتیاز بده
 4. وام نمی خوایم.فقط توضیح بده چرا سهام عدالت بعد از ۱۴ سال ۳۰ برابر شده اما اندوخته ما معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان ۲ برابر هم نشده؟صندوقی که سهامدار عمده بسیاری از کارخانه ها و صنایع و پتروشیمی ها است.

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت