اعطای وام

اعطای وام

 در صورت علاقمندی به این سایت  جهت حمایت  از این سایت برروی تبلیغ بالا یک  کیک کنید

—————————————————————————————————————————–

اعطای وام به فرهنگیان سراسر کشور در ماه های پایانی سالn00347704-b[1]
علی اصغر فانی در پاسخ به این سوال که جزئیات اعطای وام به فرهنگیان سراسر کشور در 3 ماهه پایانی سال چیست و این پرداخت ها از چه زمانی شروع می شود؟ اظهار کرد: در این خصوص اقداماتی انجام پذیرفته که باید جزییات آن را از معاونت پشتیبانی استعلام کنید.
وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش در ادامه برنامه های رفاهی امسال نیز برنامه های ویژه ای خواهد داشت که بخشی از آن ها پرداخت وام به فرهنگیان است که تا پایان سال 94 انجام خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا پرداخت این وام در اسفندماه است یا زودتر پرداخت خواهد شد؟ عنوان کرد: امیدواریم اعطای این تسهیلات در ماه های آخر سال انجام شود.
فرشید سیاری، مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نیز در این رابطه، افزود: در ادامه اعطای تسهیلات به فرهنگیان کشور تعداد 100هزار فقره وام 5 میلیون تومانی جمعا به مبلغ 500 میلیارد تومان در سه ماهه پایانی سال 1394 پرداخت خواهد شد.
سیاری ادامه داد: در مرحله اول ، تعداد 250 هزار وام 5 میلیون تومانی جمعا به مبلغ 1250 میلیارد تومان از طریق بانک ملی پرداخت شد.
مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش هم چنین از مذاکره با بانک ملی برای مراحل بعدی ارایه تسهیلات به فرهنگیان خبر داد.1394

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت