اعلام زمان تمدید ثبت و اصلاح سفارش کتب‌ درسی

اعلام زمان تمدید ثبت و اصلاح سفارش کتب‌ درسی پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و پیش‌دانشگاهی

  معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در خصوص مهلت ثبت‌نام و اصلاح سفارش کتاب‌های دوم تا ششم ابتدایی و پیش‌دانشگاهی گفت: بازه زمانی از ۲۰ مرداد تا ۱۲ شهریور را برای ثبت یا اصلاح سفارش کتاب‌های درسی تعیین کرده‌ایم.

سید حسین طلایی زواره معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،‌ در خصوص مهلت ثبت‌نام، ثبت یا اصلاح سفا

۱۳۹۵۰۴۱۵۰۰۰۴۳۵_PhotoA

رش کتاب‌های درسی پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و پیش‌دانشگاهی اظهار داشت:‌ بالغ بر ۹۶ درص

د آمار دانش‌آموزی پایه دوم تا ششم ابتدایی و مقطع پیش‌دانشگاهی، ثبت سفارش کتاب درسی خود را به صورت اینترنتی انجام داده‌اند و کمتر از ۴ درصد باقی مانده‌اند.

وی ادامه داد:‌ برای افراد باقیمانده، بازه زمانی از ۲۰ مرداد تا ۱۲ شهریور تعیین را کرده‌ایم که این افراد فرصت دارند در این تاریخ ثبت سفارش کتاب خود را در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir انجام دهند.

طلایی زواره تصریح کرد: همچنین کسانی که ثبت‌نام کتاب درسی خود را انجام داده‌اند اما نیاز به اصلاح در مشخصات و اطلاعات دارند، می‌توانند در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا ۱۲ شهریور به سامانه www.irtextbook.ir مراجعه کنند.

وی افزود: دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی ۹۶ـ۹۵، در پایه اول ابتدایی مشغول به تحصیل می‌شوند، پس از ثبت‌نام قطعی در سامانه سناد مدرسه، می‌توانند تا تاریخ ۱۲ شهریور نسبت به ثبت سفارش بسته آموزشی پایه اول ابتدایی اقدام کنند.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت