اعلام نتیجه آزمون استخدام دبیری تا چند روز آینده

اعلام نتیجه آزمون استخدام دبیری تا چند روز آینده

نتایج استخدام دبیری
اعلام نتیجه آزمون استخدام دبیری تا پایان مهر 📋معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدام دبیری خبر داد و گفت: کمبود معلم در کلاس‌های درس با اضافه تدریس همکاران رفع شده و پایان مهر هم پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری به کلاس‌های درس می‌روند. 🔸محمد مهدی کاظمی امروز درباره کمبود معلم […]

اعلام نتیجه آزمون استخدام دبیری تا پایان مهر

📋معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدام دبیری خبر داد و گفت: کمبود معلم در کلاس‌های درس با اضافه تدریس همکاران رفع شده و پایان مهر هم پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری به کلاس‌های درس می‌روند.

🔸محمد مهدی کاظمی امروز درباره کمبود معلم در مدارس اظهار کرد:همه تلاش این بود که بتوانیم با توجه به دیر برگزار شدن آزمون استخدام دبیری، نتیجه را زودتر جمع‌بندی کنیم که همه پیگیری‌ها هم صورت گرفته و تقریبا کانون ارزیابی‌ها تا آخر شهریور به پایان رسید.

💢وی با بیان اینکه امیدواریم تا پایان مهر اعلام نتیجه رسمی آزمون استخدام دبیری را داشته باشیم، افزود: سازماندهی کلاس‌های درس انجام شده و مشخص است که پذیرفته‌شدگان در کدام مناطق شاغل می‌شوند، در این خصوص فقط افراد هنوز مشخص نشده‌اند.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت