افزایش حقوق فرهنگیان وکارمندان برای سال۹۸ ۲۰% تصویب شد

افزایش حقوق فرهنگیان وکارمندان برای سال۹۸ ۲۰% تصویب شد

افزایش حقوق  فرهنگیان  و کارمندان ۲۰ درصد   مهر/ رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی حقوق در سال آینده نیز گفت: در جلسه روز گذشته هیئت دولت، کار رسیدگی به ۲۴ تبصره پیشنهادی سازمان برنامه و بودجه برای لایحه بودجه ۱۳۹۸ به تصویب رسید. محمدباقر نوبخت در حاشیه نشست هیئت […]
افزایش حقوق  فرهنگیان  و کارمندان ۲۰ درصد

 

مهر/ رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی حقوق در سال آینده نیز گفت: در جلسه روز گذشته هیئت دولت، کار رسیدگی به ۲۴ تبصره پیشنهادی سازمان برنامه و بودجه برای لایحه بودجه ۱۳۹۸ به تصویب رسید.

محمدباقر نوبخت در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران درباره افزایش حقوق ها در سال آینده با بیان اینکه بودجه دخل و خرج دولت است عنوان کرد: تا اینجا بر این اساس ۲۰ درصد افزایش حقوق خواهیم داشت؛ امیدواریم بتوانیم همه برنامه های خود را ضد تحریم کنیم.

وی افزود: ما در واقع با تصویب ۲۴ تبصره پیشنهادی سازمان برنامه و بودجه، احکامی را که برای اجرای قانون بودجه لازم است را از نظر هیئت دولت نهایی کردیم تا به مجلس تحویل دهیم.

نوبخت تصریح کرد: البته بودجه محدود به احکام نیست و ارقام هم مهم هستند. برای جلسه نهایی که روز یکشنبه داریم، ارقام بودجه و جداول هم تصویب نهایی می شود و آن زمان می توانیم بگوییم که لایحه برای تقدیم به مجلس آماده است.

در حال تکمیل…

منبع  شبکه خبر 

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت