افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک بمناسبت هفته ناجا

اعلام آخرین مهلت اعتبار وکالت‌نامه‌های منقضی شده برای نقل و انتقال خودرو
افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک بمناسبت هفته ناجا سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از افزایش دو ساعته ارائه خدمات در مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری پلیس راهور ناجا به مناسبت هفته نیروی انتظامی خبر داد. رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا اعلام کرد: به مناسبت هفته نیروی […]

افزایش ساعات کار مراکز تعویض پلاک بمناسبت هفته ناجا

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از افزایش دو ساعته ارائه خدمات در مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری پلیس راهور ناجا به مناسبت هفته نیروی انتظامی خبر داد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا اعلام کرد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی از روز شنبه 17 مهرماه تا روز پنج‌شنبه 22 مهرماه،‌‌ مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری پلیس راهور در کل کشور از ساعت ۷ تا ۱۶ و در روز پنج‌شنبه از ساعت ۷ تا ۱۴ به هموطنان ارائه خدمت‌‌ خواهند داشت.

وی‌‌ با اعلام این مطلب که تمام مراکز شماره گذاری در کشور تعویض پلاک را به صورت نوبت‌دهی اینترنتی انجام می‌دهند، گفت: هموطنان با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ و وارد شدن به سامانه نوبت دهی اینترنتی می‌توانند روز و ساعت مد نظر خود را رزرو کرده و در بازه زمانی انتخاب شده با مدارک لازم به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

وی ‌خاطرنشان کرد: رعایت دستورالعملهای مقابله با بیماری کرونا و همراه داشتن ماسک در مراکز تعویض پلاک الزامی است و بهتر است مراجعان خودکار نیز به همراه داشته باشند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت