افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود+جدول

افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود+جدول
خبر کارگزین – به منظور پرداخت مستمری اردیبهشت ماه این عزیزان از امروز آغاز شده و به محض تصویب افزایش مستمری امسال در هیأت محترم دولت و ابلاغ آن به سازمان تأمین‌اجتماعی، در ۲ روز پایانی اردیبهشت، مابه‌التفاوت افزایش این ماه پرداخت می‌شود. مطابق اطلاع‌رسانی قبل؛ پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال […]

خبر کارگزین – به منظور پرداخت مستمری اردیبهشت ماه این عزیزان از امروز آغاز شده و به محض تصویب افزایش مستمری امسال در هیأت محترم دولت و ابلاغ آن به سازمان تأمین‌اجتماعی، در ۲ روز پایانی اردیبهشت، مابه‌التفاوت افزایش این ماه پرداخت می‌شود.

مطابق اطلاع‌رسانی قبل؛ پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال ۱۴۰۱ بر اساس مواد ۹۶ و ۱۱۱ قانون تأمین‌اجتماعی جهت طرح و تصویب در هیأت وزیران ارسال شده است که به محض تصویب و ابلاغ قانونی در ماه جاری نسبت به واریز حقوق و مستمری بر اساس مصوبه اقدام می‌شود.
از آن جایی که طبق روال و بر اساس حروف الفبا حقوق مستمری‌بگیران از بیستم هر ماه شروع و واریز می‌شود؛ لذا در راستای پرداخت به‌موقع، به اطلاع می‌رساند در ماه جاری نیز طبق ماه‌های قبل اقدام شد و مابه‌التفاوت افزایش اردیبهشت ماه برای کلیه گروه‌های بازنشستگی با وصول مصوبه هیأت وزیران، طی ۲ روز پایان اردیبهشت ماه پرداخت می‌شود. همچنین مابه‌التفاوت فروردین ماه نیز همزمان با پرداخت مستمری خرداد و تیرماه انجام خواهد شد.
حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در اردیبهشت ۱۴۰۱ بر اساس حرف اول نام خانوادگی آنان و طبق جدول زیر واریز می‌شود:

افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می‌شود+جدول

 

 

نام حرف تاریخ پرداخت
آ،ا ۱۴۰۱/۲/۲۰
حرف ب تا ش شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۱/۲/۲۱
حرف ص تا ی شعب تا ۲۰۰۰ نفر ۱۴۰۱/۲/۲۲
ب ۱۴۰۱/۲/۲۳
پ، ت، ث ۱۴۰۱/۲/۲۴
چ، ج، ژ، ص ۱۴۰۱/۲/۲۵
ض، ز، ف ۱۴۰۱/۲/۲۶
ح، همکاران بازنشسته ۱۴۰۱/۲/۲۷
ق، س، ر ۱۴۰۱/۲/۲۸
بانک‌های ملی، ملت، تجارت، پست بانک، سپه، کشاورزی، صادرات ۱۴۰۱/۲/۲۹
ط،ظ،خ ۱۴۰۱/۲/۲۹
گ،ل،و،ه،غ،ی،ذ،ک،د،ش ۱۴۰۱/۲/۳۰
ع،ن،م، بنیاد شهید ۱۴۰۱/۲/۳۱

 

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.6 / 5. تعداد امتیاز: 5

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید