افزایش ۴۰ درصدی حقوق در انتظار این افراد است

افزایش ۴۰ درصدی حقوق در انتظار این افراد است

افزایش 40 درصدی حقوق در انتظار این افراد است
افزایش ۴۰ درصدی حقوق در انتظار این افراد است / دولت تصمیم نهایی را اعلام کرد ! رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از افزایش ۴۰ درصدی حقوق معلولان و مددجویان کمیته امداد در ماه‌های آینده خبر داد و گفت: به تناسب رشد تورم این افزایش انجام شده و در صورت موافقت دولت برای کارگران و کارکنان […]

افزایش ۴۰ درصدی حقوق در انتظار این افراد است / دولت تصمیم نهایی را اعلام کرد !
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از افزایش ۴۰ درصدی حقوق معلولان و مددجویان کمیته امداد در ماه‌های آینده خبر داد و گفت: به تناسب رشد تورم این افزایش انجام شده و در صورت موافقت دولت برای کارگران و کارکنان نیز می‌توان افزایش حقوق را ‌اعمال کرد.

ولی اسماعیلی اظهار داشت: در برنامه هفتم توسعه که در مجلس یازدهم در حال نهایی شدن است، در حوزه ساماندهی کارکنان دولت و پرداخت حقوق آنها برنامه‌ریزی‌ها به نحوی است تا در کنار ساماندهی کارکنان، پرداختی‌ها نیز به شکل عادلانه و واقعی انجام شود.

وی تصریح کرد: تأکید ما در کمیسیون اجتماعی در کاهش فاصله طبقاتی در پرداختی حقوق و مزایا بوده تا همه کارکنان به تناسب سوابق و سختی کار حقوق و مزایای مناسبی را دریافت کنند.
طرح ساماندهی کارکنان دولت در مراحل تأیید نهایی است
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی کارکنان دولت بعد از رفت و برگشت‌های مختلف بین مجلس و شورای نگهبان و رفع ایرادات آن هنوز در مراحل تأیید نهایی است ولی در برنامه هفتم توسعه قرار است ساماندهی کارکنان به صورت ضابطه‌مند و در یک فرآیند پنج ساله انجام شود.

اسماعیلی افزود: در کنار تلاش مؤثر مجلس برای ساماندهی کارکنان دولت، بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز در برنامه هفتم توسعه مورد توجه است تا بازنشستگان ۹۰ درصد دریافتی شاغلان را بگیرند.

وی از افزایش ۴۰ درصدی حقوق معلولان و مددجویان کمیته امداد در ماه‌های آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: به تناسب رشد تورم این افزایش انجام شده و در صورت موافقت دولت برای کارگران و کارکنان نیز می‌توان افزایش حقوق را برای نیمه دوم سال اعمال کرد.

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ۱۲۷ هزار ایثارگر در کشور تبدیل وضعیت شدند و در برنامه هفتم قرار است این روند ادامه پیدا کند.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. ای کاش حقوق کارکنان دولت هم به همین میزان افزایش پیدا کند چرا که در سال گذشته حقوق ها در نیمه دوم سال افزایش پیدا کرد ولی امثال این اتفاق رخ نداد

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت